Wpis z mikrobloga

@trustME: kredyty które nie są tobie do niczego potrzebne, abonament który też nie jest potrzebny bo jest droższy od prepaida, najlepiej weź jeszcze samochód w leasing (który do niczego Ci nie jest potrzebny) - tylko po to żeby dostać kartę kredytową z limitem większym niż 500£ HA!
@trustME: Nie rozumiem do końca tego wpisu, ale może spróbuj Santander loan online i po paru minutach masz odpowiedź. Parę lat temu starałem się o kredyt ... credit score - excellent, mój bank Barclays z niewyjaśnionych przyczyn mi odmawiał, Santander w ciągu 15 minut przyznał mi kredyt.
@trustME: Nie mozesz porownywac Polski z UK pod tym wzgledem, bo w Polsce sie wychowales i mieszkales cale zycie, a w UK tylko dwa lata.
Skad wiesz jakie problemy napotykaja w Polsce ukraincy ktorzy po 2 latach aplikuja o karte kredytowa czy inny kredyt?
@piwniczak wiem ze w pl bierze się pod uwagę zarobki , umowę, przy przedsiębiorcach średni dochód z pol roku lub roku .
Tutaj w dupie maja dochód, liczy się to żebyś był w uk trzy lata...

Teraz żałuję że dopiero miesiąc temu zrobiłem capital one bo pewnie jakbym zrobił od razu po przyjeździe to bym już miał dobry credit score i normalnie z banku gym dostał na auto
wiem ze w pl bierze się pod uwagę zarobki , umowę, przy przedsiębiorcach średni dochód z pol roku lub roku .


@trustME:

W większości naszych banków jest możliwe uzyskanie kredytu przez obcokrajowca, jednak wiąże się to z wieloma procedurami, znacznie bardziej skomplikowanymi niż w przypadku większości klientów.

Dotyczą one przede wszystkim badania i dokumentowania zdolności kredytowej oraz ustanawiania zabezpieczeń kredytu – mówi Roman Przasnyski, główny analityk Gerda Broker.