Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Obejrzałem ten film i mam parę przemyśleń.
Pierwsze primo: dziewczyna z filmu pociesza brzydkie, że może znajdą faceta który nie będzie się sugerował ich brzydotą i ich odrzucał(kekxD)
Po drugie primo: nawołuje do facetów, żeby dali się zaintrygować brzydkim(drugi kekxD)

Ja wiem, że w kobiecej naturze leży pochylanie się na biednymi i skrzywdzonymi przez los, ja wiem że lubicie wszystkich pocieszać ale na miłość boską przestańcie kłamać przy tym!
To jak mówienie do osoby bez nóg i rąk, że może kiedyś będzie koszykarzem światowej klasy. Nierealne prawda?
Wkurza mnie kobieca natura(tak, tak mizogin here). Facet ma problem, doła, jest roztargniony to co robi wtedy kobieta? Pociesza go i mówi że wszystko będzie dobrze...Nie ma nic gorszego w takiej chwili. Oczekujemy czegoś innego. Prawdy, PRAWDY przede wszystkim.

Dlatego moja prośba: Drogie kobiety, nie pocieszajcie brzydkich koleżanek że znajdą miłość(bo nie znajdą) i tak samo nie pocieszajcie nas facetów gdy mamy doła, że wszytstko będzie dobrze :))) Proszę...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Obejrzałem ten film i mam parę prze...
  • 32
Ale powtarzam ci że oprócz jakichś deformacji itd to nie ma czegoś takiego jak obiektywnie brzydka.


@Asterling: Nawet bez deformacji są osoby obiektywnie brzydkie i obiektywnie ładne. Ta względność jest tak naprawdę w przypadku kobiet dość wąska, w przypadku mężczyzn wygląda to nieco inaczej.
OP: Ja o jednym, komentujący o drugim, ale dobra odpowiadam Wam!

@Heibonna: Wiem na czym to polega od strony faceta. Ładna kobieta jest brana pod uwagę, brzydka nie. Proste. Taka jest miłość. Niestety kobiety pocieszają te nieatrakcyjne i wmawiają im, że mogą liczyć na miłość. To jest wierutne kłamstwo. Tylko jak wytłumaczyć kobietą, żeby pocieszając nie kłamały?

@Asterling: Oczywiście, że jest.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
@AnonimoweMirkoWyznania: oho, a ja mowie facetowi, ze bedzie dobrze, mowie co sprzyja dobrej sytuacji. Pozniej prosze go, aby przestal o tym myslec. Zmieniam temat i po jakis 10 minutach jak odwroce jego uwage to prosze abysmy cos razem ugotowali/upiekli, obejrzeli. Dziala i jakos jak sie usmiecham, caluje i przytulam to widze, ze mu lepiej.
Wazne aby okazac wsparcie, byc i starac sie uprzyjemnic komus zycie ʕʔ

Brzydkie
OP: @cynamonowa: Ja tego nie wrzucam. Może jakiś brzydki chciał siebie pocieszyć.
@bashfull:

oho, a ja mowie facetowi, ze bedzie dobrze, mowie co sprzyja dobrej sytuacji. Pozniej prosze go, aby przestal o tym myslec. Zmieniam temat i po jakis 10 minutach jak odwroce jego uwage to prosze abysmy cos razem ugotowali/upiekli, obejrzeli. Dziala i jakos jak sie usmiecham, caluje i przytulam to widze, ze mu lepiej.

Wazne aby okazac