Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może ktoś mnie zrozumie. Znacie to uczucie, czy w pracy, szkole, widzicie kobietki, które patrzą się na was w trochę inny sposób? Tak od czasu do czasu spotkacie się wzrokiem i zastanawiacie się czy przypadkiem nie jesteście brani pod uwagę. Jestem w miarę przystojny choć niby nie mnie to oceniać. Twarz mam prosta, bez jakiś skaz. Tylko, ze zazwyczaj takie które się za mną oglądają już są w związku :( (albo takie przyciągam i tylko takie zauważam). + jest opcja taka, ze już jestem przewrażliwiony bo jestem na głodzie związkowym od jakiś 3-4 lat :/ Pozostałe moje próby kończyły się na totalnych klęskach, wiec w sumie się poddałem w grze zwanej "szukaj i podrywaj".

Czasem już sam nie wiem, czy patrzą się o tak o bo się patrzą czy jednak może coś tam duszą w sobie.

A te znajomości kończyły się głownie na zasadzie. Staraj się, zagaduj, pisz, powoli zaczynają wchodzić uczucia i bam jeb 4-5 miesięcy w dupę. Znudziłem się czy ki #!$%@?. Jestem młodym, stabilnym emocjonalnie chłopakiem, mam swój charakter i sposób bycia. Jest mi smutno tylko przez to ze nie poznałem chyba jeszcze kobietki która by się zabujała ze wzajemnością. Od takie #!$%@? bez sensu co by to z siebie wyrzucić.



#zwiazki #tfwnogf #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Może ktoś mnie zrozumie. Znacie to ...
źródło: comment_1T8HpINOKI8sUps73p6qgVkbF4QIlgrz.jpg
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem Ci, że mnie #!$%@?ą milfy w komunikacji miejskiej. I jest to jeden z powodów dla których zawsze stoję między przedziałami.
#!$%@? mnie jak dosiadają się babki w średnim wieku(~40), kokoszą się i ocierają swoimi nogami o moje.
Nie jest to jakieś przypadkowe(w większości przypadków), bo zareagujesz poprzez spojrzenie na taką, to zaraz widzisz uśmieszek, gwiazdki w oczach i słodkie "przepraszam".

Myślę, że jak przestaniesz szukać to po jakimś czasie
@Barved: Jej, nie jestem sam ;d
@TaoHosts:

Nie pchaj tego na siłę tylko spokojnie. Ona się angażuje to i ty się angażuj. Ona się wycofuje, to daj sobie na wstrzymanie.Czasami warto walczyć do samego końca, a czasami lepiej machnąć na to ręką i przestać marnować czas.


Mądre słowa. Tymi milfami to mi dzień zrobiłeś :D
#!$%@? mnie jak dosiadają się babki w średnim wieku(~40), kokoszą się i ocierają swoimi nogami o moje.


@TaoHosts: moze siedzisz ze zbytnio rozlozonymi swoimi i po prostu za duzo miejsca zajmujesz? :P
popatrz na to w ten sposob ( ͡º ͜ʖ͡º)