Wpis z mikrobloga

@BadWood: no masakra, pogratulować pięknego wyniku ( ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°) to ja tu wyskakuje 2 topkami Mutsuki a ten prawie całą drużynę przeciwną wytłukł w pień
@RUNDMC ale to była dopiero twoja pierwsza bitwa więc bardzo dobrze poszło. Ja na anshanie mam już coś koło 90 - jak już znasz okręt i lubisz nim grać to łatwiej wszystko idzie :)
@UbiQuityRegis okropnie się przegrywa jak każdy się wyzywa nawzajem, tutaj była dosyć przyjemna bitwa i wszyscy sobie gratulowali. Poczułem się jak kilka miesięcy temu :)

Robilem konwoje, ale tylko do ostatniego etapu bo nie mam tirpitza.
@Budo świetnie mi się nim gra - zasięg torped 8km. Polecam, chociaż kilka osób mi wmawialo że anshan to jest praktycznie jakaś ruska piątka i jest nic nie warty oprócz tego że ma bonusowe camo na free XP.
Jakbym miał możliwość cofnięcia się w czasie to zamiast rozgrywania tych około 450-500 map na farragucie, kupiłbym anshana od razu. Podpalenie lepsze w standardzie, dobry zasięg dział 12km, jak wprowadzą nowe skille kapitana to
@BadWood: To nieźle. Z tego co wiem, to jest w zasadzie Gremlin, tylko tier wyżej. Nie miałem jednak żadnej opinii gracza akurat. To powodzenia :)
@Budo tak, to jest gremlin ale przerobiony. Jednak przerobiony do tego stopnia że daje rade na 6 tierze - aż strach pomyśleć co tamten robi na piątym :)