Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki z #poznan
Mamy dla Was szybki #konkurs

Do wygrania dwa Vouchery o wartości 100 PLN do wykorzystania w naszej restauracji w najbliższa niedzielę. Jeden otrzyma ktoś z plusujących a drugi przekażemy osobie która w komentarzu napisze z kim chciała by przyjść na obiad w #lizawka oraz uzasadni wybór osoby towarzyszącej.

Wyniki jutro o 12:00.

Uprzedzając pytania co u nas można zjeść - zamieszczamy menu.
Lizawka_HRPC - Czołem Mireczki z #poznan
Mamy dla Was szybki #KONKURS

Do wygrania...

źródło: comment_i2S2r7Z1EZKa1GnoBqsbIhNXo8zYZShw.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Lizawka_HRPC Wziąłbym moją konkubinę ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo umie docenić dobre jedzenie, a mamy was na liście restauracji "koniecznie do przetestowania" - ale okazji nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lizawka_HRPC: Dzień dobry! Chciałbym przyjść z lubą i kundlem myśliwskim (jakaś wariacka krzyżówka Petit Basset Griffon Vendéen z jamnikiem i sznaucerem - pic related z upolowaną purchawką sylwestrową w paszczu), bo luba jest motzno psią ciotką, a Fuki nie miał jeszcze okazji zaznać luksusu odkąd we wrześniu wzięliśmy go ze schroniska. Ale nie wiem czy wpuszczacie ze zwierzyną, a poza tym luba niedzielnie pracuje w godzinach otwarcia Lizawki. ( ͡
Taiffun - @Lizawka_HRPC: Dzień dobry! Chciałbym przyjść z lubą i kundlem myśliwskim (...

źródło: comment_qvxL0q7PrtUIftu3RvLqOsb83jEIknqv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
Wziąłbym swojego różowego, bo z mięs jadła do niedawna tylko kurczaka, więc próbuję ją cały czas przekonywać do nowych rzeczy. Myślę, że wizyta u was by mi w tym pomogła
  • Odpowiedz
@Lizawka_HRPC: o, to cenna informacja, dzięki! :) Bestia ma już doświadczenia kawiarniane i znosi cierpliwie kuchenne aromaty grzecznie siedząc u stóp, więc kwalifikowałby się. Tylko najbliższa niedziela niestety nie po drodze, ale może innem razem. :)
  • Odpowiedz
@Lizawka_HRPC akurat w niedzielę z różową się wybieramy na obiad, co prawda już mieliśmy wybrany inny lokal ale zdanie zawsze można zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wygram, to może ona przestanie na mnie krzyczeć gdy siedze na wykopie, bo zrozumie że ja to wszystko robię dla niej ()
  • Odpowiedz
@Lizawka_HRPC: Wzięłabym swoich rodziców, bo niedługo wyjeżdżają baaardzo daleko (RPA) i chciałabym się nimi trochę nacieszyć, bo dawno się nie widzieliśmy. Taki obiad na pewno będzie świetną okazją na małe pożegnanie w rodzinnym gronie. Poza tym, uwielbiają Lizawkę, więc jestem pewna, że się ucieszą :)
  • Odpowiedz