Wpis z mikrobloga

@Maglev: Jak pamiętam to mam od nich koszulkę Z-Listera i na restockach wyrwałem słuchawki Nixona i Paypal $25 bodajże. Do dziś nie zapomnę, jak przed którymś restockiem siedziałem na polskim czacie Lockerz i stwierdziłem, że dla beki napiszę caps lockiem, że restock jest. Sęk w tym, że w momencie kiedy to napisałem restock się rozpoczął naprawdę.
  • Odpowiedz
@Maglev: stworzylem stronke restock.pl ktora powiadamiala smsem za hajs o restoku xD bylem wtedy w gimbazie i testowalem na produkcji. Podczas testow stronki niechacy wyzerowalem wszystkim konta i przegapili restok, a za drugim razem provider smsow czyli smsapi.pl padl i juz stracilem wiarygodnosc. Zarobilem kilkaset zlotych i kilka osob straszylo mnie policja xD
  • Odpowiedz
@Maglev: na o2.pl można było tworzyć 10 subkont email z jednego konta głównego- zapraszałeś 10 osób, a wszystko wpadało na jedną skrzynkę. Wygrałem tak chyba z 20$, koszulkę, jakieś gówniane stickery na iphone.
A pamiętacie stronę cokupić.pl? Tak za jedną opinię dostawałeś ileś punktów, i podobnie jak na lockerz można było zamówić psp itp...
  • Odpowiedz