Wpis z mikrobloga

@epi: jak zbudujesz oceń poziom trudności, bo poza tym że sobie chcę to kupić, to chciałem ojcu - staremu samochodziarzowi, który nigdy lego nie budował. liczba części mnie zachęca, ale nie wiem, jak to wygląda z "patentami" na składanie klocków. :)
  • Odpowiedz
@mtos: od dłuższego czasu instrukcje są tak łopatologiczne, że ciężko tu o jakąś trudność ;)
zwłaszcza, że ten zestaw jest na tyle mały i nieskomplikowany, że nie sposób czegoś przeoczyć
  • Odpowiedz
@wjtk123: Klocki które są w tym zestawie są warte więcej niż sam zestaw. Ot taka ciekawostka. LEGO wypuściło to jeździdełko aby wypromować PFy czymś tanim w zakupie.
  • Odpowiedz
@mtos: Tam są dwa silniki przypięte bezpośrednio do kół napędowych. Do tego rama jest właściwie obudową dla pojemnika na baterie. Proste i szybkie :)
M_longer - @mtos: Tam są dwa silniki przypięte bezpośrednio do kół napędowych. Do teg...
  • Odpowiedz
@mtos: lepsze są ładowalne akumulatorki. Te do pilota trzymają długo, ale te napędzające silnik trzeba ładować dość często (zwykłe baterie nie są ani ekologiczne, ani opłacalne).
  • Odpowiedz