Wpis z mikrobloga

Pytanie do #noze i trochę #gearbest - jakiego foldera polecacie dla różowego paska? I jaka blokada - liner czy axis będzie lepsze?
Jest w okolicach 10-12$ kilka modeli Ganzo i Sanrenmu ale poza tym że ma być czarny nic nie wiem.
Taki nie za mały, nie za duży, może nie EDC ale bardziej turystyczny.

Ganzo G722 z promocji od @cebula_online dostał aprobatę ale nie wiem czy nie będzie za duży i czy jedna okładzina z metalu nie będzie nieprzyjemna w dotyku
  • 4
@jedzczarnekoty: Nie lepiej sprawdzony scyzoryk od Victorinoxa? Zapłacisz niewiele więcej niż te 12$ a nie będziesz się musiał zastanawiać nad jakością i dostaniesz coś więcej niż ostrze. Nie wiem czego Twoja różowa oczekuje, ale moja dostała Victorinox Sportsman (~70PLN) i jej w zupełności wystarcza do "różowych" zastosowań (przede wsyzstkim miało być ostrze, otwieracz i korkociąg ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). No chyba, że potrzebuje większego ostrza i
@zagu: no widzisz, może jakby to był mój różowy a nie koleżanka która będzie miała urodziny to bym wiedział takie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) No jeszcze spróbuję podpytać czy jakieś dodatkowe bajery są potrzebne, wiem że dotychczas miała jakiś mały więc podejrzewam że głównie chodzi o większe ostrze, nawet niekoniecznie z blokadą.