Wpis z mikrobloga

Witam.
Takie pytanko zakupiłem gierke za pośrednictwem Paypal. Gra została dostarczona ale z salda Paypal (bo takiego używam, nie mam przyłączonej karty) nie zniknęły pieniądze a mijają kolejne godziny. Miał ktoś taką sytuację? Czy wygrałem 250 zł? :D Czy paypal może mi "wycofać" zakup?
#paypal #zakupywsieci #gry #kasa
  • 12
@dpdp No właśnie chwilę wcześniej kupiłem tańszy produkt kasa od razu została zaksięgowana i dostałem maila. A z tym drugim ani maila ani ani księgowania. Tyle że system odbiorcy zatwierdził wpłatę.
@rtk993: tak tak na razie spokojnie zobaczymy co wyjdzie. A orietujesz sie ile czasu paypal ma na wycofanie płatności? Przykladowo, jak teraz przeleje kasę na swoje konto bankowe to czy oni mogą wycofać zakup jak nie będzie z czego pokryć? Kiedyś słyszałem że przez PayPal jest taka opcja.
@MichaelT128: tzn tej płatności nie widać w systemie paypal to jej nie moge wycofać nawet jakbym chciał. Chodziło mi o to czy jak wypłace kasę to paypal sam może anulować moje opłaty. Bo używam salda do płacenia nie mam powiązanej karty. Płatność została odnotowana w sklepie mam nawet potwierdzenie zakupu i zapłaty ale reakcji z paypal nie ma.
Tak szczerze to nie chciałem tego pisać ale tu akurat chodziło o grę z Orgin od EA. Tam dostałem i potwierdzenie zapłaty i w systemie jest zapisane "Otrzymaliśmy twoje pieniądze.." gra została dodana do biblioteki. Ale skoro mam tam dodane konto Paypal to wydawało mi się, że to leży po stronie właśnie paypala ;P
#orgin #paypal #blad #gry #zakupy