Wpis z mikrobloga

Mirki jako że gram na dość słabym laptopem w #pathofexile Mam ścinki gry podczas jakiejś większej akcji wręcz ekran się zatrzymuje. Gram na minimalnych ustawieniach, w oknie 1280x720. Czy jest sposób żeby polepszyć sytuację? Niestety nie dołoże 5k i kupię czegoś lepszego bo nie mam.
#laptopy
  • 15
@frems: jest pewine program do poe trudno dostepny w sumie co obniza jakość graficzna skilli uzywanych albo nawet wyłacza . Path Of Exile Smoother Client jak nie znajdziesz to pisz priv wysle ci jakosc moj z dysku
@MirekMireczekMirunio Nie wiem skąd te info że ten sposób nie działa. Przed chwilą pozmieniałem i mam ustawienia mniejsze niż te na które pozwala klient gry. A z tego co widze to program działa na tej samej zasadzie tylko nie zmieniasz opcji ręcznie. Jak dla mnie zbędna rzecz.
@wujciofranek: bo zmienili trochę config, wcześniej się dało obniżyć na 5, gdzie 1-wysokie, 2-srednie, 3-niskie(jakoś tak chyba) i mogłeś zejść na super niskie 5, teraz na średnich jest 1, na wysokich 2 i najniżej ustawisz 0 niskie