Wpis z mikrobloga

  • 0
@KontoDoZalow Po pierwsze, nie pytać, nie myśleć i zająć się czymś pożytecznym, a do tych rzeczy nie należy pisanie na Mirko, gwarantuję. Wyjdź gdzieś ze znajomymi, zaczynij uprawiać sport. Przechodzi szybciej niż myślisz :) Zacznij robić to co lubisz, co sprawia Ci frajdę.
  • Odpowiedz
@KontoDoZalow: Urwać kontakt, nie spotykać się, nie pisać, nie dzwonić, uświadomić sobie czemu powinno się odkochać w tej osobie, wmawiać to sobie przez kilka następnych tygodni i starać się znaleźć jakieś zajęcie żeby nie myślec. Tak w skrócie.
  • Odpowiedz
@Yssuna: ehh
ehhhhh. Niee, nie zapomnę o niej, nie da rady. Tym bardziej że być może sytuacja nie jest jeszcze w pełni ostatecznie i definitywnie przegrana. Nieważne zresztą, jakoś sobie poradzę, dzięki za rady.
  • Odpowiedz
@Yssuna: rozmawiałem, i właśnie po tej rozmowie mam taką rozterkę. Bo ona stwierdziła że to nie wyjdzie, a ja widzę to inaczej. Nie żebym ślepo na siłę starał się ją zatrzymać, po prostu nie widzę problemów o których ona mówi i z góry zakłada porażkę, a ja myślę że warto spróbować. No i z jednej strony sam na siłę tego ciągnąć nie będę, a z drugiej może taką miłość trzeba sobie
  • Odpowiedz
@KontoDoZalow: Uuu, czyli grubsza sprawa. Taką osobę ciężko do czegokolwiek namówić i dlatego ona się już poddała. Musisz jej pokazać, że mimo wszystko jesteś przy niej, że Ci zależy. Po jakimś czasie to zauważy i może zmieni nastawienie, ale przygotuj się, że to jest dość długa i ciężka droga.
  • Odpowiedz