Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie, potrzebuję Waszej rady. Jestem 26-letnią kobietą. Pół roku temu skończyłam studia oraz wyszłam za mąż. Ciągle widzę na facebooku zdjecia koleżanek i kolegów chwalących się swoimi pociechami. Nie ukrywam, że od dawna chciałabym mieć dzieci. Rozmawiałam na ten temat z mężem i też pragnie mieć dzieci. I tu zaczynają się moje obawy. Nigdy wcześniej nie pracowałam. Chciałabym zdobyć jakieś doświadczenie, ale to spowoduje przesunięcie planow rodzicielskich conajmniej o rok. Mamy własny dom, mąż zarabia te 3-4 tysiące na miesiac, ale nie wiem co mam wybrać, bo pogodzić macierzyństwo i pierwszą pracę to bardzo trudne. Doradźcie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
  • Odpowiedz
OP: Mąż chce żebyśmy mieli dzieci. Ja też nie chcę zbyt długo czekać. Możemy liczyć na pomoc rodzicow jak i teściow. Tylko conajmniej 2 lata będę w domu bo po pierwsze nikt nie przyjmie kobiety w ciąży a po drugie nie zostawię dziecka zaraz po urodzeniu w imię kariery.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz