Wpis z mikrobloga

@Mr_Lucius: u mnie nawet rzucili na te pudelka kartke z recznie napisana informacja "PROSZE NIE ROZRYWAC PUDELEL". A tak na prawde patola poprostu kradnie ryz i kasze na torebki, bo łatwiej wynieść.

  • Odpowiedz
@Mr_Lucius: #!$%@? GRAŻYNA BIAŁA KASZA GRYCZANA, OTWIERAJ INO SZYBKO BOM NIGDY NIE WIDZIOŁ


@plazma: To prawda, że jest trudno dostepna. Wszędzie są prażone. Sam kupiłęm z ciekawości i jest dobra. Najśmieszniejsze jest to, że do niedzieli na te kaszze była promocja (wszystkie). Z 2,60 zł kosztowała z ponad 3 zł. Swoją drogą to jest zabawne, że tak samo jak z ryżem brązowym i białym - ten mniej przetworzony, a więc
  • Odpowiedz
@Mr_Lucius: Aż żałuję, że sam nie zrobiłem fotki dzisiaj. Mój ziomek chciał kupić zgrzewkę wody, okazało się, że akurat na tą jest promocja. Co tam się #!$%@?ło w tych wodach to głowa mała xD wszystkie opakowania rozbebeszone, wody porozwalane byle jak, jakby huragan przeszedł. Wszystko dlatego, że butelka wody 40gr taniej.
  • Odpowiedz
@Mr_Lucius: spoooko, ja się dzisiaj w uk musiałem przejść z żenady jak ludzie się rzucili na przecenione dzisiaj produkty, równo o 20 to wkładają, a te ich obtaczają i czekają, aż położą produkty na półkę...matko bosko, gorzej jak w Polsce...
  • Odpowiedz
@Mr_Lucius Z tego co słyszałem od pracowników biedronki, klienci przekładają woreczki do pudełka, które mają kupić. Tak, żeby kupić jedno pudełko, a w nim np.5 woreczkow z kasza czy ryżem.
Sam z ciekawości liczyłem ile jest worezkow w takim rezerwanym pudełku, było 2, 3 woreczki.
xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_Lucius ja pewnego razu kupiłem kilka piw w biedronce. Gdy kasjerka zeskankwała moje produkty, zapytała poważnym głosem czy spozywałem alkohol w sklepie. Zamurowany nie wiedziałem co odpowiedzieć (skąd w ogóle takie pytanie). Okazało się, że jakiś żulek postanowił sobie spróbować pół browara (byłem na tyle zmęczony, że nie zwróciłem uwagi na wagę). Kasjerka zaśmiała się i powiedziała, bym wymienił butelkę. A mi do tej pory pozostało to w pamięci i za każdym
  • Odpowiedz