Wpis z mikrobloga

Jak bardzo wierni jesteście swojemu teamowi w #pokemongo? Czy zdarza się wam żałować swojego wyboru? A gdyby Niantic wprowadził pojedynczą możliwość zmiany drużyny?
Stupendo - Jak bardzo wierni jesteście swojemu teamowi w #pokemongo? Czy zdarza się w...

źródło: comment_hBPpdhCkHzoiEP3GvrOBPKBNK5tWSWrw.jpg

Pobierz

Gdyby pojawiła się możliwość zmiany teamu, czy zmieniłabyś/zmieniłbyś ją?

  • Jestem wierna/wierny INSTINCT. 24.8% (32)
  • Z INSTINCT do VALOR. 2.3% (3)
  • Z INSTINCT do MYSTIC. 1.6% (2)
  • Jestem wierna/wierny VALOR. 19.4% (25)
  • Z VALOR do INSTINCT. 1.6% (2)
  • Z VALOR do MYSTIC. 8.5% (11)
  • Jestem wierna/wierny MYSTIC. 27.1% (35)
  • Z MYSTIC do INSTINCT. 3.9% (5)
  • Z MYSTIC do VALOR. 0.8% (1)
  • Nie gram/sprawdzam/inne. 10.1% (13)

Oddanych głosów: 129

  • 9
  • Odpowiedz
@Stupendo: osobiście w pewnym momencie w moim mieście przewagę miał valor i trzeba było sporo powalczyć, by zebrać garść srebrników. teraz jest równowaga i nikt nie ma przewagi i to jest spoko. dlatego dalej mystic. ale patrząc po niektórych miastach to przeszedłbym do valor, tylko by wkurzać niebieskich :D
  • Odpowiedz
@Stupendo: U mnie jest jak wszędzie, Mystic i Valor mają ogromną przewagę. Na początku miałem takie myśli, że zrobiłem źle wybierając żółtych, ale nauczyłem się jakoś z tym żyć. Dalej muszę się natrudzić 3 razy bardziej od niebieskich, żeby cokolwiek osiągnąć, ale stało się to dla mnie normalką, nie znam innego stylu gry i tak po prostu gram. Do tego prowadzę grupę dla żółtych, staram się ich aktywizować, pomagać we wszystkim,
  • Odpowiedz
@Stupendo: wybrałem w sumie mystic przez przypadek, bo grę ściągnąłem jak jeszcze mało kto o tym słyszał, ale nie żałuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeśli musiałbym dokonać zmiany (i żeby sobie ułatwić grę) to bym wybrał Instinct bo w moich okolicach to najbardziej aktywny, zorganizowany i mocny team. Trzymają najwięcej bunkrów.
  • Odpowiedz
@Stupendo: U mnie w mieście gymy regularnie zmieniają kolory (często nawet kilka razy dziennie) pomiędzy wszystkimi 3 drużynami. Chociaż jak już zdarzy się jakiś większy gym niż na 5lvl to zazwyczaj jest obstawiony przez niebieskich, ale i tak długo się nie utrzymuje. Sam też jestem w Mystic.
  • Odpowiedz
@Stupendo: Mój własny niebieski team zalazł mi za skórę bardziej niż wszystkie inne razem wzięte. Pryszczate nastolatki wpychające się w gymy kontami z dwóch telefonów, #!$%@? kradnące mi ciężko prestiżowane miejsca w gymach 7-10 lvl, wykopywanie niższych graczy, żeby wrzucić swoje, w sumie tak samo marne poki. Poza tym mystic absolutnie dominuje w moim mieście. Valor ma miejscami zrywy i coś tam próbuje się szamotać, ale składa się w głównej mierze
  • Odpowiedz
  • 1
@Stupendo instinct here. często #!$%@? mnie strzela, że w moim mieście prawie same 8+ lvlowe niebieskie stoją, a jak coś podbiję, to nie zdążę do innego dojechać i juz pada. Ale jak czasem się uda zgarnąć 6+ coinsow to radość jest ogromna i wiem, że warto się męczyć :)
  • Odpowiedz