Wpis z mikrobloga

@NH35: @kamil996: @galeon: @LaRauxe: @Shirako: Witam ponownie, standardowo zbieram 30 zł, do 12 lipca (przed weekendem, bo 15 lipca to poniedziałek) muszę mieć je od Was wszystkich na koncie, by sprawnie kontynuować płatność bez przerw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie oczekuję płatności już teraz, obstawiam, że niektórzy chcą to zrobić po dziesiątym, proszę tylko o informację, że wszyscy nadal są zainteresowani i kiedy
  • Odpowiedz
@NH35: @kamil996: @galeon: @LaRauxe: @Shirako: Witam, wołam tym razem nie dlatego że zbieram pieniądze, ale dlatego że Spotify zmienił regulamin Spotify Family (zmiana wchodzi w życie 13 października) i jest możliwe że będziecie spytani o adres pod którym mieszkacie (a także możecie być co jakiś czas pytani ponownie dla potwierdzenia że wciąż tam mieszkacie), więc chcę tylko przypomnieć, że wszyscy powinni znaleźć w historii wiadomości ze mną
  • Odpowiedz
@NH35: @kamil996: @galeon: @LaRauxe: @Shirako: Witam w nowej dekadzie :) Niezmiennie zbieram 30 złotych na kolejne 6 miesięcy. Prosiłbym o potwierdzenie że wszyscy są wciąż zainteresowani i podanie daty w której powinienem się spodziewać przelewu (mocno ułatwia to mi pracę, nie ma problemu jeśli powiecie że przelew będzie 13 stycznia, ważne tylko żebym dostał jakąś informację).
Przed 15 stycznia muszę dostać przelew, więc byłoby dobrze gdyby wszyscy
  • Odpowiedz