Wpis z mikrobloga

Nie bardzo mam ochotę pisać na blogu, więc dzisiaj, aby wspomnę o filmie, który mnie wciągnął jak cholera i sprawił, że się zakochałem w nim.
Gdyby ktoś chciał, żebym bardziej się rozpisał o nim to dajcie znać, a na razie tylko delikatnie o nim opowiem.

Ogólnie chodzi o to, że nastolatek rozpoznał byłego nazistę i zmusił go, aby ten mu opowiedział o tym co robił z żydami (polakami i innymi narodowościami pewnie też) i nasz bohater nagle obniżył swoje oceny (z powodu tych opowieści) oraz zaczął mieć halucynacje.
Więcej nie będę zdradzał, ponieważ sami powinniście to zobaczyć.

Kamera, aktorstwo, fabuła, to wszystko sprawia, że trzeba obejrzeć to dzieo.
Jeśli chcecie dowiedzieć się o minusach, to niestety wam o nich nie opowiem, ponieważ żadnych poważnych ten obraz nie ma.

Jest to naprawdę dobry #thriller, który powinien obejrzeć każdy szanujący się kinomaniak, ponieważ ten film wciąga i nie pozwala widzowi na odpoczynek.

http://www.filmweb.pl/film/Ucze%C5%84+szatana-1998-31130

Zapomniałem też wspomnieć o tym, żebyście nie brali ocen na poważnie, bo 90% z nich jest wystawionych od fanów opowiadania.

PS Jako ciekawostkę powiem wam, że ten film powstał na podstawie opowiadania #stephenking.
PPS Jeśli ktoś widział "Remember" (wątpię w to), to musicie obejrzeć też to dzieo.

#filmowyjanusz
Pobierz hacerking - Nie bardzo mam ochotę pisać na blogu, więc dzisiaj, aby wspomnę o filmie,...
źródło: comment_CdgmwtuhwZYK7nHUNDXfDWmsAGy39p20.jpg
  • 4