Wpis z mikrobloga

Mirki z #lodz, w nawiązaniu do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/21236345/pytanie-do-oczytanych-mirkow-z-lodz-gdzie-mozna-w-/

Ogarnąłem temat i wrzucam listę książek, które sprzedaję. Zanim przejdziecie do listy (w komentarzu) kilka informacji technicznych:

1. Po pierwsze i najważniejsze na razie nie przewiduję wysyłki książek. Dlatego proszę żeby w akcji brały udział osoby, które będą w stanie odebrać książki na terenie Łodzi.

2. Książki reprezentują najróżniejsze gatunki, style i autorów. Dlatego wprowadziłem prosty podział: lista alfabetyczna tytułami, podzieliłem jedynie na pozycje w językach polskim i angielskim.

3. Wszystkie książki są używane, tzn. przeczytane przynajmniej raz, ale niektóre mają swoje lata, toteż poziom zużycia większy. Jeśli książka jest naprawdę sfatygowana to dopisałem to przy numerze. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym tytułem napisz na priv a wyślę fotę tego dokładnego egzemplarza i ew. wrażenia z lektury, bo nie wszystkie książki czytałem. A nie wszystkie, które czytałem mi się podobały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Cen nie podaję. Jeśli jesteś zainteresowany danym egzemplarzem – napisz na priv. Podam moją propozycję na podstawie dostępności danego tytułu, ceny okładkowej, cen podobnych egzemplarzy na Allegro itp. Wszystko do rozsądnej negocjacji – przy większych zamówieniach naturalnie będzie taniej. Natomiast, gwoli jasności, nie jest to żadne rozdajo czy cebuladeals, jak będę chciał opylić te książki po złotówce to pójdę do najbliższego antykwariatu:

#ksiazki #czytajzwykopem
Pobierz Hahazard - Mirki z #lodz, w nawiązaniu do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/21236345/py...
źródło: comment_NfaeThqDLmKXcHIWZjtbwoHaBJXv4TM1.jpg
  • 2
Książki w języku polskim:

1. 100 najważniejszych wydarzeń w polskiej piłce nożnej, publikacja PZPN
2. Anatomia siły, Leszek Miller
3. Antropologia kultury, Wojciech Burszta
4. Bóg, kasa i rock’n’roll, Szymon Hołownia, Marcin Prokop,
5. Co jeśli mój kot... Claire Arrowsmith, Francesca Riccomini,
6. Czerwień, Linda Nagata,
7. "Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy równocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać", Allan i Barbara Rose,
8. Dlaczego myślimy to co myślimy