Wpis z mikrobloga

Ruszyła nowa edycja popularnej promocji Citbanku, w której do zgarnięcia jest smartfon o wartości 549 zł. Promocję można przejść bezkosztowo (brak opłat za wydanie karty i opłaty miesięcznej jeśli wybierzemy kartę Simplicity). Testowane wielokrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W skrócie: trzeba obrócić kartą przez 3 mies. kwotę 3000 zł, czyli średnio 1000 zł miesięcznie. Taguję więc #cebuladeals bo oferta, jak to w Citim bywa, bardzo dobra, a większość osób spokojnie tyle wydaje miesięcznie w sklepach i internecie.

#citibank #promocje #smartfon
  • 16
  • Odpowiedz
, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm


sprawdzają to jakoś? Raczej bez tego spełnienia nie przejdzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drakerc: na 99% nie przejdzie. Citi raczej nie daje byle komu. Tak jak pisze @jazuu - jak im podczas rozmowy z konsultantem wyjdzie, że masz zdolność kredytową, to zazwyczaj proszą o potwierdzenia tych przelewów (albo inne dokumenty - jest sporo podanych w tabelce w regulaminie).
  • Odpowiedz
@polanosiu: liczą jak najbardziej. W komentarzach pod wpisem pojawiło się kilka możliwości - np. zatankowanie komuś auta, kupno karty podarunkowej (np. paliwowej czy do galerii handlowej) albo kupno towarów w jednym z marketów budowlanych i zwrot (oddają w gotówce albo na kartę, ale niekoniecznie tę samą ;)). Dobra opcja to też aplikacja Sprytny Bill do opłacania rachunków.
  • Odpowiedz
@daroo: w tej promocji nie ma żadnego obowiązku trzymania karty dłużej - można zamknąć zaraz po odebraniu nagrody (choć znając Citiego będą próbowali przekonać do pozostania jakąś promocją typu: damy 50 zł jak wydasz 500 zł i zostaniesz, oczywiście można zgarnąć swoje i zamknąć kartę ;)).

PS. W innych promocjach, np. z bonem do mall.pl była konieczność trzymania karty 12 miesięcy, ale tam bon dostawało się w zasadzie za nic -
  • Odpowiedz
@Blackall: Chciałem wyrobić sobie kartę gdy dawali 400 zł do Douglasa to #!$%@? konsultant przez 2 tygodnie nie potrafił zadzwonić w godzinach, w których prosiłem o telefon. I mówię tu o godzinach między 8 a 16 gdy pracował, Dzwonił zawsze gdy byłem w pracy i nie mogłem rozmawiać.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: to trzeba reklamować. Jesteś pewny, że wszystko spełnione zgodnie z warunkami promocji? Tj. wydanie 3 tys w ciągu pełnych trzech miesięcy PO miesiącu podpisania umowy? Jeśli tak, to info o nagrodzie powinno być do końca czwartego miesiąca. Może wydałeś dopiero w grudniu, więc czas mają na odezwanie do końca stycznia?
  • Odpowiedz