Wpis z mikrobloga

@Aiko18: @tesoro: W dodatku pozoranci mają dużo ułatwień. Duplikat Tylman idzie szybkim krokiem, gdzie na nagraniach z monitoringu było widać, że miała bardzo duże problemy z poruszaniem się.
Oboje biegną nieoświetlonym parkiem i nadbrzeżem, w eksperymencie pomaga im światło z kamery a i tak jest niebezpiecznie, operator glebe zaliczył.
Wątpię, żeby w dokładnie odtworzonych warunkach udało im się osiągnąć czasy podobno do tych w eksperymentach a co dopiero czas jaki
@tesoro: to zachowanie jest kompletnie bez sensu, już chyba łatwiej byłoby ją pociągnąć w górę, niż tyle do rzeki. poza tym, jak było ciemno, to jak ją tak szybko znalazł po tym jak wypadła/przerzucił ją przez barierkę? ubranie miała ciemne z tego co pamiętam.
@tesoro: żadna z tych 3 wersji nie jest prawdziwa. Nie ma możliwości żeby Adam Z. tak biegł a to że Ewa tak idzie no way. Dla mnie cały ten proces to nie odkryta Atlantyda. Nic nie mają na niego. Ja bym porządnie i rzetelnie zajął się chłopakiem Ewy - Adamem O. - dla mnie nie wygląda na 100% wpływa Adama Z. a na na dziwną sytuację...