Wpis z mikrobloga

@gipson_90: Tak na serio to jedno, bo po tapnięciu w tego dużego gra się zacięła, duży zmalał i dostał się pod nogi. Po chwili jednak pojawił się z powrotem w swoim początkowym położeniu, a jego mały klon został. Po restarcie było już wszystko ok.
@ARhD: Śmigam przez większość czasu z powerbankiem. Bateria w telefonie na mrozie wytrzymuje zauważalnie krócej, a powerbank (Xiaomi 10000mAh) pierwszy raz od lata (kiedy zdecydowanie więcej czasu spędzałem na dworzu) rozładował się do zera. Teraz chowam go do wewnętrznej kieszeni i jest ok.
@ARhD: Kupiłem sobie rękawiczki do obsługi smartfona. Nie są zbyt ciepłe, ale lepsze to niż nic. Ręce jak najczęściej staram się trzymać w kieszeniach. Ograniczyłem łapanie pokemonów i najczęściej wyciągam telefon tylko, żeby zakręcić pokestopami. Raz postanowiłem wbić 8000 prestiżu w gymie (był już na 9 poziomie) i nie wspominam tego najlepiej. Ostatnie walki były już bez czucia w palcach, a i dłonie trochę mi zsiniały.
@ARhD: Można znaleźć też takie bardziej ciepłe, ale podejrzewam, że precyzja dotyku wtedy jest trochę mniejsza. Czytałem też, że niektórzy zakładają dwie pary na siebie, jedną ciepłą i drugą dotykową. Inna opcja to zrobienie małego otworu na palec ( ͡° ͜ʖ ͡°)