Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, mam 27 lat, brak dziewczyny od 2 lat. Pojechalem na wakacje z nieco starsza, ktora w sumie tez seksow kilka lat nie miala. Wyobrazcie sobie moje zazenowanie jak po 10 dniach seksow po 2 razy dziennie, przyszedl ten raz kiedy po wlozeniu gumki mi czlonek opadl. Czy to normalne w moim wieku? Czy moze powinienem natychmiast rzucic palenie / zarzac uprawiac sport czy po prostu zmeczenie, bo kobita lubila dluuuugie sesje. Bedziemy sie widziec znowu za 2 miesiace i nie chce kiepsko wypasc. Dodam, ze generalnie troche flakowaty byl juz po kilku dniach? Nigdy wczesniej tak nie mialem....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Nikotyna zwęża naczynia krwionośne, więc może upośledzać dopływ krwi do ciał jamistych. Do tego papierosy mają udowodniony wpływ prozakrzepowy, więc w końcu może to doprowadzić do jakichś mikrozakrzepów, a one zawsze, czy na nogach, jako żylaki, czy w odbycie, jako hemoroidy, czy gdziekolwiek indziej mogą być uciążliwe i takie zaczopowane naczynia mogą też powodować osłabiony wzwód. No i nikotyna może działać na receptory nikotynowe, które są m.in. w układzie współczulnym,