Wpis z mikrobloga

Można powiedzieć, że Solgaz ma Wykopie jest już SPALONY xD szokłem jakie na vikopie przemiany w 2017 już się na kubeczki nie dają naciągnąć ani na długopisy xD wszyscy szanowali produkty Solgazu dopóki z nimi nie mieli do czynienia paru Mirków rodzicom poleciło i wyszedł kwas jak okazało się to naciąganie Polaków jak na te garnki za 5k albo lampki bioptron co ledem leczyly raka i zapalenie stawów xD well done wykop może jeszcze nie przepadliście w odmętach gównomarketingu śmieszkowatego xD

#solgaz #afera #abercontent
  • 33
  • Odpowiedz
@Aberworthy: Ja #!$%@? xD
M̶i̶r̶k̶i̶ ̶j̶e̶d̶n̶a̶k̶ ̶m̶a̶j̶ą̶ ̶b̶a̶n̶i̶e̶ ̶p̶r̶z̶e̶p̶r̶a̶n̶ą̶.̶
̶M̶i̶ ̶j̶u̶ż̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶n̶i̶e̶ ̶c̶h̶c̶ę̶ ̶t̶ł̶u̶m̶a̶c̶z̶y̶ć̶ ̶o̶p̶o̶w̶i̶a̶d̶a̶ć̶ ̶o̶ ̶i̶c̶h̶ ̶k̶u̶c̶h̶e̶n̶c̶e̶.̶
̶Z̶a̶s̶t̶a̶n̶a̶w̶i̶a̶m̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶t̶y̶l̶k̶o̶ ̶s̶k̶ą̶d̶ ̶t̶e̶n̶ ̶h̶e̶j̶t̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶w̶y̶j̶a̶w̶i̶ł̶,̶ ̶m̶u̶s̶i̶a̶ł̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶s̶k̶ą̶d̶ś̶ ̶w̶y̶z̶w̶o̶l̶i̶ć̶ ̶x̶D̶
̶@̶r̶u̶r̶e̶k̶4̶9̶ ̶t̶u̶t̶a̶j̶ ̶d̶o̶b̶r̶z̶e̶ ̶p̶i̶s̶z̶e̶.̶

̶J̶a̶k̶i̶ś̶ ̶z̶i̶o̶m̶e̶k̶ ̶d̶a̶ł̶ ̶w̶y̶k̶o̶p̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶s̶o̶l̶g̶a̶z̶ ̶o̶s̶z̶u̶k̶u̶j̶e̶,̶ ̶r̶o̶z̶k̶r̶ę̶c̶i̶ł̶a̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶a̶f̶e̶r̶a̶,̶ ̶b̶y̶ł̶e̶m̶ ̶o̶d̶ ̶p̶o̶c̶z̶a̶t̶k̶u̶ ̶t̶a̶m̶ ̶p̶r̶a̶w̶i̶e̶.̶
̶W̶y̶j̶e̶b̶a̶ł̶o̶ ̶t̶a̶k̶ ̶z̶ ̶5̶0̶ ̶w̶y̶k̶o̶p̶ó̶w̶,̶ ̶p̶ó̶ź̶n̶i̶e̶j̶ ̶b̶y̶ł̶o̶ ̶1̶5̶0̶ ̶w̶y̶k̶o̶p̶ó̶w̶ ̶n̶a̶ ̶1̶0̶0̶ ̶z̶a̶k̶o̶p̶ó̶w̶.̶
̶I̶ ̶w̶ ̶s̶u̶m̶i̶e̶ ̶c̶h̶y̶b̶a̶ ̶w̶ ̶k̶o̶ń̶c̶u̶ ̶j̶e̶s̶t̶ ̶4̶0̶0̶/̶3̶5̶0̶.̶
̶Z̶a̶r̶z̶u̶c̶a̶j̶ą̶ ̶s̶o̶l̶g̶a̶z̶o̶w̶i̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶l̶e̶c̶i̶ ̶w̶ ̶c̶h̶u̶j̶a̶.̶ ̶O̶n̶i̶ ̶o̶d̶p̶i̶s̶u̶j̶ą̶ ̶ś̶c̶i̶a̶n̶a̶m̶i̶ ̶t̶e̶k̶s̶t̶u̶ ̶t̶ł̶u̶m̶a̶c̶z̶ą̶ć̶ ̶w̶s̶z̶y̶s̶t̶k̶o̶.̶ ̶W̶ ̶k̶t̶ó̶r̶y̶m̶ś̶ ̶k̶o̶m̶e̶n̶t̶a̶r̶z̶u̶ ̶p̶i̶s̶z̶ą̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶m̶a̶j̶a̶ ̶'̶c̶e̶r̶y̶f̶i̶k̶a̶t̶ ̶o̶d̶ ̶o̶n̶e̶t̶u̶'̶.̶ ̶I̶ ̶z̶n̶ó̶w̶ ̶z̶a̶c̶z̶y̶n̶a̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶i̶n̶b̶a̶ ̶b̶o̶ ̶b̶e̶k̶a̶ ̶z̶ ̶t̶y̶p̶ó̶w̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶z̶ ̶o̶n̶e̶t̶u̶ ̶m̶a̶j̶ą̶.̶.̶.̶
̶W̶i̶e̶l̶e̶ ̶o̶p̶i̶n̶i̶ ̶o̶d̶ ̶u̶ż̶y̶t̶k̶o̶w̶n̶i̶k̶ó̶w̶,̶ ̶w̶s̶z̶y̶s̶t̶k̶i̶e̶ ̶g̶ł̶ó̶w̶n̶i̶e̶ ̶p̶o̶z̶y̶t̶y̶w̶n̶e̶.̶
̶I̶ ̶w̶y̶c̶h̶o̶d̶z̶i̶ ̶n̶a̶ ̶t̶o̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶o̶c̶z̶y̶w̶i̶ś̶c̶i̶e̶ ̶n̶a̶j̶w̶i̶ę̶c̶e̶j̶ ̶m̶a̶j̶ą̶ ̶d̶o̶ ̶p̶o̶w̶i̶e̶d̶z̶e̶n̶i̶a̶ ̶C̶i̶ ̶c̶o̶ ̶t̶e̶j̶ ̶p̶ł̶y̶t̶y̶ ̶n̶a̶ ̶o̶c̶z̶y̶ ̶n̶i̶e̶ ̶w̶i̶d̶z̶i̶e̶l̶i̶.̶.̶.̶ ̶
Ale tak jest z wami zawsze, dlatego czasem lepiej napisać XD i tylko beke z was mieć.
Napisało mi się to
  • Odpowiedz
  • 0
@Aberworthy ale przecież solgaz już bodajże w tamtym roku się spalił, robiąc eksperyment socjologiczny na wykopach. Ale te debile dalej hurt durrr on taki fajny bo smieszkuje.
  • Odpowiedz
@Aberworthy:
Ja ma indukcje Elektroluxa
I jak zaleje czujniki dotykowe to też czasami mi szaleją.
I też mam problem z pomieszczeniem garnków na płycie mimo że płyta markowa.
Jak miałem płyte zwykłą elektryczną to też miałem z tym problem że wyłączyłem
a palnik i tak grzał. Indukcja tego
  • Odpowiedz