Wpis z mikrobloga

@krystian87: G1WH-T, wg mnie główna wada jest taka że cicho nagrywa dźwięk, chyba że nie umiem czegoś ustawić :) ale to druga taka kamerka u nas i jest to samo. Jakość obrazu jak widać na filmie nie jest zła.
  • Odpowiedz
@szaryjurek: @Chicane: auto przed tym z paskiem ładnie zwolniło przy mijaniu, serio jest taka pogoda że powinno się myśleć. Ja nie mówię o odbiciu w prawo gdzie jest w #!$%@? miejsca, tylko mówię o zwolnieniu.
Nie #!$%@? się, szkoda auta.
  • Odpowiedz
@Chicane: nawet jakby chciała to by nie zdążyła, kamerka mocno przekłamuje odległość i w dużym aucie rzuciło dupą dosłownie przed sama maską, normalnie by sie zmieścili oboje
  • Odpowiedz
@Invalidus: ja jechałem autem z przodu i jak mozna na filmie zauważyć to w momencie mijanki była dokładnie ta sama predkosc.
Z prawej nie ma w #!$%@? miejsca bo jest od razu krawężnik, a pajero jadące z naprzeciwka było w połowie na naszym pasie, bo auta z lewej parkują na jego pasie i on je wymijal.
  • Odpowiedz
@szaryjurek: To taka reakcja obronna, że skręca się prosto na samochód, który za moment w nas uderzy? Jak uważasz, że ona jechała dobrze i prosto, a nie w lewo to polecam jeszcze kilka razy sobie obejrzeć film.
  • Odpowiedz
@u-cichego: ja nie mówię, że nim nie rzuciło, tylko, że baba obrała kurs prosto na niego. Podobno zaraz po prawej miała krawężnik, ale jakoś tego nie widać po odbiciu się od mitshubishi.
  • Odpowiedz
@Gordobalb: spróbuj utrzymać prosty tor jazdy na śniegu i lodzie, kiedy hamujesz i do tego duza zaspa na ktora najeżdżasz pcha cię do osi jezdni, a sam tez jedziesz niemałym autem (Chrysler PT Cruiser)
  • Odpowiedz