Wpis z mikrobloga

Fakty TVN:

materiał numer 1:

atak zimy, podtopienia, przerwy w dostawach prądu, wypadki na drogach, powywracane ciężarówki, zamknięta A2, prognoza że w nocy może spaść temperatura do -25.

Wiadomości TVP:

1. Wielka kompromitacja KOD
2. Kto gra dalej? (sejm)
3. Nikt nie zamknął kolumnowej
4. 150 tys. za urlop prezesa Rzeplińskiego
5. Strategiczne spółki pod lupą NIK
6. Jak jest zima to jest mróz

Swoją drogą kto im wymyśla te tytuły, "Jak jest zima to jest mróz", siedmiolatek?

Dla porównania tytuł z TVN: "Zima atakuje. Wzburza morze i paraliżuje ruch"

#tvpis #neuropa #dobrazmiana #bekazpisu

http://fakty.tvn24.pl/
http://wiadomosci.tvp.pl/
  • 15
  • Odpowiedz
@Mordeusz: ale czemu Ty się dziwisz? Myślisz, że przeciętnego suwerena interesuje to, że gdzieś na Żuławach są podtopienia, że drogi zablokowane i nieprzejezdne, że #!$%@?ą ostatnio ciapaków, że aż huczy, że w Świnoujściu zamordowano chorego 19-latka? Suwerena interesuje to, że lewactwu pęka dupa. To, że ciapaki #!$%@? dostają, że Polska odzyskuje godność.
  • Odpowiedz
@Mordeusz: coś Ci się tagi pomieszały kolego, bo powinna być #bekaztvn - chyba, że przepychanie pogadanek o pogodzie przed tsunami zmywającym wiadomą część sceny politycznej uważasz za właściwe?
  • Odpowiedz
warto dodac ze w tvnie trabia o kijowskim i jego przekretach, a w tvpis itp. Nie uslyszysz ze pis kradnie


@siodemkaxx: To już uznaję za normę.

że przepychanie pogadanek o pogodzie przed tsunami zmywającym wiadomą część sceny politycznej uważasz za właściwe?


@4tek: Uważam za właściwe poinformowanie, że zamknięta jest ważna droga i że tiry się przewracają z powodu wiatru.

brak ostrożności #januszedrogi i


@fadeimageone: Jak można ostrożnością nie dopuścić,
  • Odpowiedz
@4tek: 1. to nie zmyje wiadomej czesci sceny politycznej. 2. jesli nadchodzi nagle taka ostra zima, to media zawsze podaja to jako jedna z najwazniejszych informacji, zwlaszcza jesli niesie to takie konsekwencje 3. jasne, ze beka z tvpis, pomijajac kijowskiego, chocby material propagandowy o rzeplinskim
  • Odpowiedz
taki mamy klimat. Sorry ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@k1fl0w: No kurde po ostatnich kilku zimach nie powiedziałbym, że taki mamy klimat :p Taka sytuacja to już wyjątek od normy.
  • Odpowiedz
Jedno mnie zaskakuje, brak grillowania Petru.


@ksab: Przenikliwe rozumowanie, miałbyś tam robotę od ręki, kudos. Moja lista jest niekompletna.

7. Polska pomaga - jutro koncert w TVP1
8. Schetyna kontra Petru

:)
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Co kradnie? Kijowski z tego co ostatnio słyszałem robi przekręty. Poza tym skoro PIS kradnie to czemu TVNy jeszcze nie zrobiły takiej imby jaką zrobili Kijowskiemu? Przecież to by był świetny ruch żeby skompromitować PIS i ująć im pare %, ale oni wolą kompromitować KOD i opozycję.

@czarny_matt94: @Mordeusz:
A co mnie obchodzi co się dzieje na drugim końcu Polski? Jest #!$%@? styczeń, praktycznie środek kalendarzowej zimy, a
  • Odpowiedz
Jest #!$%@? styczeń, praktycznie środek kalendarzowej zimy, a wy #!$%@? zdziwieni, że jest zimno, jest śnieg


@Dzonzi: Pokaż mi palcem gdzie ja jestem zdziwiony śniegiem, człowieku z postrzępionym ryjem.
  • Odpowiedz
@Dzonzi przeciez tvn obnaza wszystkie tajemnice pisu odkad ta telewizja powstala... pis kradnie wszystko podnoszac podatki likwidujac ofe, zabierajac pieniadze z drog i inwestycji na 500 plus, wstrzymujac zwrot vatu, #!$%@? 4mld ze skokow i wyprowadzili je do rajow podatkowych, itd...
  • Odpowiedz