Wpis z mikrobloga

  • 0
@bub20: jesli dalej jakieś bolce bedą mi przepychać smallinga i silve i strzelać po dobitkach to jak najbardziej brąz 3 to realny cel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
@Kukenpg: @chim3ra: tez lubię nietypowe składy, nigdy nie grałem składem z murzynami z bpl jak wszyscy, bo to nudne. Co do zgrania to niestety nie da rady dać wszystkim 10 bo muszę grać smallingiem i kante, inaczej nie umiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedyne składy jakich sie boję to skoksowane młodziaki z Bundesligi. Jak widze ze ktos ma sanchesa, hahna i innych takich to mnie krew
  • 0
@Kukenpg: @chim3ra: właśnie, moze pomożecie, kogo byście dali zamiast cavaniego do tego składu? Tak w okolicach 100k. Trochę mnie denerwuje to ze jest drewniany i nic nie ma oprócz strzałów
@dziki17: Auba + niebieski Cavani zaraz po wyjsciu TOTGS, z jednego draftu, draft życia to był wtedy sobie zrobiłem Coste, kupiłem Shaqiriego + Courtisa, a co do Hazarda, no to miałem wszystko przygotowane, tzn kilku informów z belgi+ wysoki rating gości z belgii, i bez problemu też to zrobiłem. Bo reszta była w miarę prosta, a wpadło pełno coinów, ze sprzedaży tych co właśnie przygotowałem. Trzeba też przewidywać SBC, chociaż ostatnimi