Wpis z mikrobloga

@Lukardio Dzisiaj bardzo mala aktywnosc czy wszystko z Toba ok?. Nic o Kaczynskim, PiS, nic o patriotach?. Czy w koncu lampka czerwona sie zaswiecila ze kase cala przejadl Kiju? Choc bardziej prawdopodobne iz #neuropa czeka na wieczorne przemowienie swojego wieszcza w najlepszej tv tvn. Wtedy nastapi ustalenie wspolnej lini obrony. Zapewne bedzie to wina kaczora. Milego dnia trolu :)
  • 10
  • Odpowiedz
@BrevardStone:

kase cala przejadl Kiju


no, 100 milionów xD

Choc bardziej prawdopodobne iz #neuropa czeka na wieczorne przemowienie


Stanowisko neuropy jest na fanpejdzu, polecam się zapoznać

Zapewne bedzie to wina kaczora


co ma opozycja do kaczyńskiego i antyludzkiego rządu? jak łamali prawo i niszczyli Polskę, tak robią to nadal xD
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: @Ospen: @L_Anarchiste: @Lukardio: nie wchodze na zadne neuropkowe stronki, tak samo jak ns onr owe wytwory. Slaby troll a poruszenie jednak bylo w szeregach:) wszyscy zgodnie w jednym glosem :)
@OjciecPodgrzybek: Lepsze premie roczne niz osmiorniczki codzien. Gornicy tez chyba 13 dostali, ale wtedy sie nie oburzales? Nie glosowalem na PiS wiec skad ten argument o Pis - bo ja o nich nic nie wspominalem w
  • Odpowiedz
@BrevardStone: Górnicy dostali 14stkę a nie 13 i wtedy się nie oburzałem, bo nie miałem tutaj konta. Zresztą twoja argumentacja to typowe pisiackie "a u was murzynów biją". Jak PiS przejada państwowe pieniądze i już dawno przebiło rozrzutnością słynne ośmiorniczki to bronisz ich żałosnymi tekstami "to sie nazywa zazdrosc i powinno sie leczyc". XD Po co ty się bierzesz za pajaca Kijowskiego skoro praktycznie sam się zaorałeś przed chwilą swoją własną
OjciecPodgrzybek - @BrevardStone: Górnicy dostali 14stkę a nie 13 i wtedy się nie obu...

źródło: comment_rZ7YvqvOSDPg97ppJM81ZVFeRHiLLNV1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz