Wpis z mikrobloga

@xspeditor aqrat ten silnik mam w e91 i jest zdecydowanie wystarczający. Starczy mocniej wcisnąć i nawet na trójce potrafi zapiszczeć :p No ale rozrząd problematyczny, ja profilaktycznie wymieniłem za ok 2400zl.
@xspeditor: @xspeditor: cena zdecydowanie za duża. Znajomy w 2015r kupil E92 z 2012r w Mpakiecie,navi,ksenon, z salonu z polski, 320i z przebiegiem 28k od pierwszego wlasciciela za 80k. (felgi 19" oryginalne wzor 313)
To byl 3letni samochod z niskim przebiegiem...
Wiec ono w tej chwili jest warte z 60-65 mimo ze ma przebieg mniejszy niz 100k, wiec ten z ogloszenia mysle ze realnie max 50k
@callmemiro: wg mnie i teog co się już przyglądam ok pół roku to pójdzie od ręki. Ta twojego znajomego poszła tak tanio bo ten silnik 320i to jest tragedia, dużo pali a jechać nie chce. No i była najtańszą opcją w konfiguratorze
@xspeditor: silnikowo prawie najtansza bo bylo jeszcze 318i ale doposazeniowo miala prawie wszystko no i przebieg 28k, salon polski.
Sam mialem 2szt e90 i wiem jak wyglda sprzedawanie i kupowanie tego samochodu jak i jego ceny