Wpis z mikrobloga

@szeryfe: mi to poniekąd szkoda i nie szkoda. Z jednej strony szkoda, że po zwykłym poście dziewczyny wybiło szambo z jej internetowych perypetii, wiadomo, wrzucanie jej nagich zdjęć to przegięcie. No ale z drugiej strony przecież sama je w tym internecie umieściła XD być może to są błędy młodości, ale wszędzie ma ten sam nick, nawet na showupie, więc chyba się tego nie wstydzi, a na 100% nie dba o
  • Odpowiedz
@SaandMann: nie o zdjecia mi chodzi - wrzucala to widocznie jej to zwisa, a jak nie to na to akurat zasluzyla... ale to jak sie na nia #!$%@? rzucily bo cos tam sobie pogadala, to jest ponizej wszelkiej krytyki jak dla mnie. jeszcze taki lowlife jak ten wyzej najpierw typowa stuleja gada, bo rozowy, a potem jak sie wszyscy na lincz zbieraja bo... srednio atrakcyjna (zeby nie dokladac jeszcze bardziej)
  • Odpowiedz
@zakamuflowany_fetyszysta: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to
  • Odpowiedz