Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, potrzebuję człowieczaka co to ma pada Xbox One S żeby mi sprawdził jedną rzecz, mianowicie czy może go przez Bluetooth połączyć z telefonem.

Zakupiłem sobie właśnie tego padzika, podpiąłem pod komórkę ale mapowanie przycisków w grach było niepoprawne. Zalecono update softu w padzie poprzez aplikację Akcesoria Xbox co też uczyniłem i... od tej pory pada mogę sparować ze wszystkim ale nie z telefonem. Mam komunikat treści

Nie można sparować z urządzeniem ze względu na błędny kod pin lub klucz

Zajebiście, ale wcześniej jakoś dało radę. Sparować mi się udało pada z PCtem (Win10), tabletem z Androidem (4.4) i Steam Linkiem. Przed aktualizacją softu w padzie udało mi się go sparować również z telefonem z Androidem 6.0.1, obecnie nie paruje się z nim oraz z innym telefonem z Andkiem 5.1.1.

Będę wdzięczny gdybyście mogli poświęcić te 3 minutki na sprawdzenie czy u was też się tak dzieje z informacją jaką macie wersję Androida na telefonie/tablecie, bo nie wiem czy jest sens wymieniać ten sprzęt jeśli to jest jakaś wada globalna.

#xbox #xboxone #consolepeasants
Qrix - Cześć Mireczki, potrzebuję człowieczaka co to ma pada Xbox One S żeby mi spraw...

źródło: comment_vNnZ4it9vKqw0r9u0SVCchapK3B9iAsr.jpg

Pobierz
  • 5