Wpis z mikrobloga

#thebindingofisaac
#bindingofisaac

właśnie jestem po pierwszej godzince Afterbirth+... nie wiem, czy to kwestia tego, że 2 tygodnie temu wyszedł cebulowy Antibirth, ale z zachwytu ze stołka nie spadłam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wydaje mi się sporo prostszy od Antibirth, ale wiadomo, po pierwszej godzinie i 3 przejściach nie można skreślać całości...

chociaż wiadomo, to pewnie kwestia rozegrania się i poodkrywania sekretów... tak sądzę. A u reszty jak wrażenia?

  • 9
@nyeeash_: @BrainDeadPixel: za to hard greed mode jest #!$%@? masakra :D juz rozpykałem sobie ultra greeda a tu nagle statuetka wybucha i druga forma :| oczywiscie się #!$%@?łem ... a na dodatek bardzo mało pieniędzy leci za każdą fale, a potworki bardzo szybko się pojawiają. od wombu każda fala respi się gdzies co 4 sekundy. będzie cięzko ;d
No elo hard greed mode doszłam do wombu, #!$%@?łam się i stwierdziłam, że leci uninstall.

Ale ja tak zawsze. Kupuję w dniu premiery i każdego dnia krzyczę, że #!$%@?ę ten szajs z dysku bo jest głupi/ja jestem głupia bo nie potrafię grać (niepotrzebne skreślić zależnie od fazy księżyca). :v ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nyeeash_: ostatni rozdział i boss to jest #!$%@? jakaś porażka. Zrobione po najmniejszej linii oporu. Do #antibirth nie ma to żadnego startu. Nie warto było #!$%@?. Nie warto było wydawać nic! Za to 2 część walki z trudniejszym ultra greedem była całkiem niezła.
True, pozwiedziałam chyba wszystko, co można było zwiedzić i powiem tak średnio bym powiedziała. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale Edmund śpiewał, że niby mają być łatki, update regularne itd., może jeszcze nie skreślajmy... Chociaż oczekiwania były większe niż to, co dostaliśmy.