Wpis z mikrobloga

Mała mieścina (do 25k mieszkańców), centralna Polska.
Dzisiaj w nocy pobili u nas Pakistańczyka, który prowadzi najlepszego kebsa w mieście.

Spokojny, ogarnięty człowiek. Dobrze mówi po polsku, prowadzi legalny biznes, zawsze daje więcej mięsa jak ładnie poprosisz.

Złamany nos, wybite zęby i uraz głowy...

Trochę brak mi słów, patologia jakiej niestety nie brakuje. Nie trzymam żadnej strony konfliktu, ale to już #!$%@? przesada.

EDIT: Wrzucam źródło.

http://www.expressilustrowany.pl/aktualnosci/a/pakistanczyk-pobity-w-ozorkowie-nie-chcemy-bin-ladenow-krzyczeli-napastnicy,11651252/

#patologiazewsi a raczej #patologiazmiasta ##!$%@?
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elmair: ja nie mówię arabusów i tych wszystkich sand nigga nie znoszę, nie potrzebujemy ich tutaj to fakt, ale jak już są to nie możemy być tacy sami jak oni - przestępcy, nie można ich na ulicach ganiać i demolować legalnych lokali - wpuszczać NIE , mordować tym bardziej.
  • Odpowiedz
@Elmair: Nie jestem ogólnie za imigrantami, ale tych co uczciwie pracują i dostosowują się do polskich obyczajów szanuję. Natomiast #!$%@? patologicznych sebiksów emigrował bym z kraju w pierwszej kolejności.
  • Odpowiedz
@Lotczyk: no pewnie! Zeby dostac Certyfikat Prawdziwego Polaka trzeba przejsc weryfikacje przed Komisja Certyfikujaca. Wypic szklanke wodki i zjesc schabowego (ziemniaczki mozna zostawic).
  • Odpowiedz