Wpis z mikrobloga

Jak czytam wpisy o #elk to mi się rzygać chce. Mordują złodzieja, którego powinni oddać w ręce Policji, a #neuropa jeszcze sobie z tego żarty robi. Dawno takiego dna moralnego nie widziałem. I jeszcze przypisywanie złodziejowi patriotyzmu, leczcie się zwierzęta. Tak samo było kiedy po zaraz po zamachu w Berlinie opublikowano zdjęcia i okazało się, że ciężarówka jest na polskich blachach.
#patologiazewsi #bekazlewactwa #4konserwy
  • 12
Taaak? To jedź do Ełku i powiedz głośno, że ten biedny, niewinny chłopaczyna nie był patriotą, który zginął w wojnie kulturowej tylko jakimś złodziejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kult_cwaniaka: to, że jacyś bandyci którzy niszczą cudze mienie uważają że był patriotą, to nie znaczy że był. A jak był to proszę o dowody. Ja tam lubię zweryfikowane informację a nie puste #!$%@?
@Dziki_Bigos: Czy nazywasz Krzysztofa Bosaka niepatriotą? On już określił wydarzenie, jako patriotycznie potrzebne, własność prywatną jako konieczną cenę, a całość dla dobra narodowego.

Dobrze, że tym terrorystom poszło w pięty, na szczęście jeszcze jest dużo polskich szyb do wybicia. Czuję się bezpiecznie dzięki patriotom, bo w razie zagrożenia terrorystycznego pójdą wybijać jakieś szyby.
Pobierz twojglosrozsadku - @Dziki_Bigos: Czy nazywasz Krzysztofa Bosaka niepatriotą? On już o...
źródło: comment_VudylE0VbCUJsAOuOx9rPD85HLLnIKut.jpg
@twoj_glos_rozsadku: Chyba nie umiesz przeczytać tego co napisałem. Bosak i reszta niech to sobie nazywają jak chcą, nie interesuje mnie ich zdanie bo robią szopkę ze śmierci człowieka (tak jak druga strona). Ja się tylko czepiam nazywania tego chłopaka "sebkiem wyklętym" i robienie sobie jaj z jego śmierci.
@kult_cwaniaka: a był kibolem? Ja jakoś nie słyszałem o tym, że był zaangażowany w środowisku kibicowskim. Jesli się mylę to wyprowadź mnie
@Dziki_Bigos: Jest to dla mnie jeden #!$%@? czy był kibolem, czy nie był, a może był tylko trochę, a może dopiero zaczynał, a może w ogóle, z resztą nigdzie nie sugerowałem że był tylko, że broni go właśnie kibolstwo, które robi z niego męczenika. Swoją drogą całe to konserwatywne gówno z ulicy, czy to kibolskie, nacjonalistyczne mniej czy bardziej, zakapturzone sebiksy z osiedla, gówniarze w koszulkach z jakimiś nadrukami w rymy