Wpis z mikrobloga

Dzisiaj Fiat 500 z Gniezna.
Nr VIN: ZFA31200000995633
Nr rejestracyjny z Danii: AH89935
Samochód sprzedawany jako bezwypadkowy, jak się okazuje w Danii auto ma status szkody całkowitej (screen w załączniku).
Sprzedający:
PHU OSKAR
ul. Poznańska 70 - 62-200 Gniezno, Wielkopolskie
telefon: 605 047 655 , 605047655

#niedajsieautojanuszom #gniezno #mirekhandlarz #fiat500 #fiat
Pobierz chwed - Dzisiaj Fiat 500 z Gniezna.
Nr VIN: ZFA31200000995633
Nr rejestracyjny z Da...
źródło: comment_vlkIzEd0yJwnMTs3I2eX4WoqT1rG4ran.jpg
  • 8
@felixd: heheh aaa to pozdrawiam. Tekst, który krąży wśród moich znajomych :) Nikt z Nas nie jest z Gniezna ale jak tylko słyszymy "Gniezno" to zaraz ktoś rzuca tym tekstem.
Powiedz mi czemu jak widzę auto z tablicą PGN to ten kierowca zawsze musi coś odj*****ć, jak nie wlecze się na lewym to zablokuje skrzyżowanie ( sytuacja z dziś ) albo wywinie coś jeszcze lepszego! Bez urazy, pewnie macie tam normalnych
@Mijagii: Well na mnie tak Warszawskie Blachy działają :D ... chyba kwestia jakichś dziwnych naleciałości z przeszłości. "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" :)
@felixd: Wiesz co jest najgorsze ? Jedzie taki gamoń lewym pasem, niektórzy mrugają światłami, na prawym wszyscy go wyprzedzają, niektórzy z prawego chamsko wjeżdżają mu przed maskę, tak żeby zrozumiał że blokuje pas a on nic... zero wyobraźni jedzie dalej.
Na 92 z Poznania kier. Swarzędz widzę takich codziennie.
Eh, w Gnieźnie nic nie ma. Ani dobrych kierowców, ani dobrych samochodów.
Ostatnio potrzebowałem naprawić lodówkę, to fachowiec z Poznania musiał przyjechać...

( ͡° ʖ̯ ͡°)