Wpis z mikrobloga

@LosB: Nie podoba mi się co robią z perkami... to już chyba trzeci duży reset, niekiedy poszczególne okręty stają się totalnie bezużyteczne przez te pieprzone resety. Dodatkowo Notser wydaje teraz serię filmików na tubie, gdzie omawia poszczególne linie :)
Ja też poczekam na finalną wersję, póki co wygląda na mocny buff pancerników i lotniskowców. Jest ciekawie ;]
  • Odpowiedz
@Budo: Buff lotniskowców? Niby jak? Skoro znacznie łatwiej jest teraz zbudować AA build i do tego będzie on mocniejszy niż wcześniej? A CV nie dostały nic ciekawego. Nie trzeba mieć 15pkt kapitana, ale aż tak ważne nie jest.
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: Lotniskowce dostały kilka fajnych skilli, a AA build nie jest taki łatwy, bo basic firing training poszedł mocno w górę w cenie i są dla niego lepsze alternatywy. Według mnie cv będą miały większe pole do popisu teraz i ogólnie będzie ciekawiej je budować.
  • Odpowiedz
@Budo: Niby co takiego dobrego CV dostały? Ja tam nie widzę nic specjalnie użytecznego wśród tych nowych skilli CV. Za to dwa najpotężniejsze nowe skill są niedostępne dla CV/anty CV, czyli RPF i to co daje ci drugi myśliwiec z katapulty.
  • Odpowiedz
@LosB: Jeżeli perk na +1 bombowiec i myśliwiec przejdzie to będzie to dobry buff na lotniskowce do IX tieru ale powyżej to raczej tylko jest znacznie osłabi przez zbyt łatwe budowanie AA.
  • Odpowiedz