Wpis z mikrobloga

@mopo sebix lekarzem ani profesorem by nie został, skoro takie rzeczy robił, prędzej byś go spotkał za 2 lata jak nożem grozi ci i odbiera telefon, za głupotę się płaci, czasem jak widać życiem, tamci winni, ale sebix aniołem nie był
  • Odpowiedz
@mopo: Czyli jak Polacy robią samosąd to jest spoko, ale jak właściciela kebsa zrobili samosąd to już nie jest okey?
Tak się manipuluję prostym ludem bo atak był czysto bandycki. Oczyścicie mordercy zasługują na surową karę tak samo jak ludzie, którzy dokonują wandalizmu.

  • Odpowiedz
@mopo: @Fikaczu: @SpaceMonkey: Dokładnie. Wiemy tylko, że była bójka. Kto wyciągnął nóż, kto kogo zaatakował - tego nie wiemy. Ale bydłu wystarczy każdy pretekst, żeby zrobić rozpierdziuchę.

W tym kebsie akurat nie jadałem, ale generalnie w Ełku nie ma problemu z migrantami. Bardziej z cyganami i patusami takimi jacy właśnie demolują okolicę kebabu.

Ale i tak - od wymierzania sprawiedliwości jest policja i sąd, a nie patusy co okno
  • Odpowiedz
@mopo: Dlaczego używasz retoryki islamiści jeśli prawdopodobnie atak był bandycki a nie na tle religijnym. Co do tego ma religia, że grupa patosów wdała się w bójkę. Tak jak powiedziałem prawica ma w dupie śmierć chłopaka bo najważniejsze, że będzie nagłówek. Islamiści zabili Polaka bez powodu.
  • Odpowiedz
@mopo: Pewnie właściciele lokalu zdradzili ci swoje wyznanie religijne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Przecież Turek albo arab musi być gorliwym wyznawcą. Dobra żyj swoim świecie urojeń bo ja nic więcej do dodanie nie mam.
  • Odpowiedz