Wpis z mikrobloga

@lavinka: Żaden z nich nie zarzekał się że "nie będzie notariuszem", więc pan dupa okłamał w ten sposób swoich i tak mało rozgarniętych wyborców. W sumie mnie to nie dziwi. Jakim trzeba być frajerem by się dać przekupić za 500pln.
@lavinka: Komorowski cztery ustawy zawetował i 12 skierował do TK który wtedy jeszcze nie był upolityczniony. Duda podpisuje wszystko jak leci. Skierował do TK jedną jedyną ustawę która ma wprowadzić cenzurę w mediach dopiero po tym jak szefową TK stała się wybranka z PiSu... No wspaniały prezydent. Życzę mu jak najgorzej.
@blubi_su: No i jak te ustawy skończyły? Przypominam, że wiele ustaw mimo zakwestionowania przez trybunał nadal funkcjonuje w niezmienionym stanie, patrz sławna OFE, ale przecież było ich więcej. Jak trzeba było uchwalić coś sensownego, jak np. związki partnerskie - to PO i PIS zgodnie głosowały przeciw. O, tak się żyje na tej wsi.
@lavinka: Żeby nie było, nie jestem zwolennikiem PO, są dla mnie tak samo źli jak PiS, zbyt obyczajowo prawicowi i zbyt lewicowi gospodarczo. Co nie zmienia dalej tego że duda jest fatalną marionetka rządu. Ale niestety ma poparcie przez takie portale jak wykop i przez ludzi tu zatrudnionych którzy produkują i wrzucają o nim pozytywne memy.