Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki, ostatnia noc w 2016 roku ponownie dała nam zarobić. Ponownie można było pograć odważniej, ale najważniejsze że jesteśmy na +++. Dzięki za wszystkie pozytywne komentarze. Dzisiaj bez typów. W sylwestrową noc wyjdźmy z piwnic, nie stawiajmy kasy, tylko przepierdzielmy ją na coś dobrego.

Zamiast typów wrzucam wam podsumowanie grudnia, które prowadziłem sobie od samego początku. Kończymy pierwszy miesiąc stawiania ze skutecznością 80 %. Myślę, że to całkiem niezły wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) na zielono oczywiście to co siadło, czerwone chybione typy. Na szaro zostawiłem sobie te typy z których wycofałem się po aktualizacjach w składach.
Nie doliczałem do tego tych nieszczęsnych meczów z PLK, bo założenie było, że wrzucam tu NBA, to był bardzo niepotrzebny i nieudany bonus.

Na koniec chciałbym wam Mireczki życzyć lepszego roku niż mijający i to tyle. Niech każdemu z was się wszystko udaje. No i oczywiście ogrywajmy razem buka w 2017 roku!

#gdziejesthajs
źródło: comment_0N1JMQ3eElFhH45TThqGmKyttKvhSshS.jpg
  • 7
@mihaaaa: Gdyby nie to ,ze wrzucasz typy to bym nie uwierzyl w taka skutecznosc . Tym bardziej wielkie gratulacje i szacun .
Wszystkiego dobrego w 2017 roku i takiej samej lub wiekszej skutecznosci w typowaniu .

Pozdrawiam
@mihaaaa: wielkie dzięki za dotychczasowe typy, dzięki którym można było podreperować budżet. Życzę Ci w Nowym 2017 Roku, dużo zdrówka i radości zarówno w życiu osobistym jak i w tym "bukmacherskim". Samych trafnych typowań i aby podsumowania wszystkich następnych miesięcy były bez czerwonych linii, a dziś pijmy szampana bo jest za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)