Wpis z mikrobloga

@2pjkcuf: za każdych rządów co roku były podwyżki. Druga kwestia, że trzeba z czegoś pokryć 500+. #!$%@? idioci, a wystarczyłoby obniżyć podatki i oddać ludziom podatek dochodowy...
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: ja #!$%@?, szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi! A teraz pomyśl, gdybyś miał na wypłatę około 1000-1500zł więcej, KAŻDY, nie tylko Ci, którzy biorą 500+. Od razu zmieniasz sprzęt AGD\RTV częściej, sklepy płacą podatek większy od obrotów, bo ludzie więcej kupują. Częściej kupujesz droższe, lepsze produkty spożywcze, zmieniasz częściej samochód, wiecej tankujesz [kolejne zwiekszone wpływy do budżetu] bo stać Cie, abyś więcej jeździł. Podnosisz kwotę wolną od podatku i możesz
  • Odpowiedz
  • 30
@staryalejary11 to, że złotówka poleciała na łeb wobec najsilniejszych walut, a od ceny dolara w jakimś stopniu zależy cena naszego paliwa, to pewnie wina SLD, albo AWS...
  • Odpowiedz
@2pjkcuf: Z wodą to bzdura. U mnie w mieście ceny wody reguluje od lat samorząd rządzony przez PO. Inna kwestia że podwyżki wody wyniosą jakieś 3 zł miesięcznie, przynajmniej u mnie.
Za to użytkowanie wieczyste znów wzrośnie o 30 proc. To także zasługa samorządu rządzonego przez PO.
Ale neuropki nawet w nowy rok swoją propagande muszą tu uprawiać. Taka praca.
  • Odpowiedz
że złotówka poleciała na łeb wobec najsilniejszych walut


@Majku_: Taa, poleciała, np złoty w stosunku do euro ze stycznia 2016 umocnił się o 6 groszy.
Powiedz mi co stoi ci na przeszkodzie żeby zamiast powtarzać bzdury, wejść na stronę np. stooq.pl i sprawdzić te swoje mądrości?
  • Odpowiedz
@Thorkill: pisowskie zaklinanie rzeczywistości...
Nie wierze, że w Sylwestra, gdzie mam tysiąc innych rzeczy do roboty, kłócę się z trollem Kaczyńskiego na Wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W styczniu 2016 euro wystrzeliło do góry, by następnie luty-marzec zacząć spadać. Cały rok trwała huśtawka i teraz znowu jest górka, a euro kosztuje 4,41zł. Świetnie, co? Zauważ tylko, że na kilka dni przed wyborami euro kosztowało 4,18zł, to byl
  • Odpowiedz