Wpis z mikrobloga

40-procentowa wódka zawiera w swym składzie 60 procent wody, która w niskiej temperaturze zamarza.To jest normalny proces nie piszcie głupot.Wódka to nie czysty alkohol geniusze.


@#!$%@?: czyli człowiek powinien zamarzać w 0 stopni, bo składa się z 90% wody? To tak nie działa.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Jeśli nie zawiera większej ilości wody to nie ma bata żeby zamarzło. Masz inne doświadczenia? Ta halba wygląda tak jak każda lekko zmoczona pod wodą i włożona do zamrażarki. Robi się wtedy taki sam efekt jak powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jasnepelne: To niemożliwe. Nawet po nocy w zamrażarce 40% wódka mogłaby być tylko oleista. Chyba, że masz tam #!$%@? jakieś mrożenie ciekłym azotem czy coś h3h3

edit: Wódka, do tego taka za 30 zł, zamarza w sylwestra. To kwalifikuje się do grubej afery. Serio, wrzucaj na główną.
  • Odpowiedz
edit: Wódka, do tego taka za 30 zł, zamarza w sylwestra. To kwalifikuje się do grubej afery. Serio, wrzucaj na główną.


@alphabeta: rozumiem sarkazm, ale nie po to wydałem 50 cebulionów, żeby mieć coś lepszego na sylwka, żeby mi to #!$%@? w zamrażarce zamarzło :) miliony Polaków jest oszukiwanych !!! :P
  • Odpowiedz
@jasnepelne: Dlatego ja nigdy nie kupuje alkoholi w biedronce. Piwa są sprzedawane w dziwnych litrażach, niby promocja, ale to piwo smakuje ohydnie, posmak metaliczny, alkoholu. Jak widać, wódka też z tej gorszej partii. Kup finlandię w innym sklepie i wrzuć ją do zamrażalki, zobacz wtedy.
  • Odpowiedz