Wpis z mikrobloga

Ciekawy news dla miłośników Factom. Zespół zapowiedział migrację sieci. Możliwe chwilowe opóźnienie w funkcjonowaniu, ale żartobliwie nas uspokajają, że ekipa ma przygotowaną taśmę klejącą i WD40 w razie problemów. :) Wraz z migracją, która praktycznie się już rozpoczęła i potrwa kilka dni wzrośnie liczba serwerów. Z oficjalnego tekstu możemy także odczytać:

"Once complete, we can start introducing all the new features and tools." - co oznacza, że Factom szykuje jakieś nowości.

Warto wrócić uwagę w najbliższym czasie ten projekt. Być może zaskoczą nas czymś na tyle obiecującym, że wskaźnik ceny podskoczy i kilkanaście procent.

Należy jednak uważać przy podejmowaniu decyzji o wchodzeniu na rynek, kurs bitcoin jest w fazie wzrostów. Jeżeli nagle wystrzeli do góry to nawet dobre info może nie być wystarczającą pokusą dla inwestorów, aby podnieść choćby o kilka punktów wartość Factom. I obecnie inwestowanie jest trudne do przewidzenia - zachęcam jednak do obserwowania sytuacji.

Inwestorzy mogą także oczyścić rynek ze wszystkich nieczystości i sprowadzić cenę w dół. Jeśli cena Factom spadnie poniżej 0.0025 to będzie dobra okazja do kupna, możliwy bardzo krótki spadek w okolice nawet 0.0017 co byłoby wręcz niepowtarzalną okazją do kupna.

( przypominam, że biorą pod uwagę jedynie wykres dla 1d )

Zostawiam wam te informacje do przemyślenia.

https://www.factom.com/blog/the-great-migration-1

#kryptowaluty #factom #kryptopomocnik
kryptopomocnik - Ciekawy news dla miłośników Factom. Zespół zapowiedział migrację sie...

źródło: comment_SIcFf9dSxbDKPzEfq26cVx8HvjfQOa6m.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Chyba dobrze po prostu grac pod tego trójkąta i czekać na rozwiązanie z reakcją, ew. łapać zrzuty blisko dolnej linii z twardym sl w głowie (i analogicznie kupować przebicie górnej jeśli nastąpi przed końcem figury).
  • Odpowiedz
@pawlo74: Czytałeś ich wypowiedź z oficjalnej strony? Oni przecież tworzą własną sieć - Factom. :) Teraz migrują do nowego miejsca, gdzie mają nowe serwery -> więcej i wydajniejsze.

@Wymazywanie: Zgadzam się. Trzeba po prostu uważać. Śledzić newsy z Factom + obserwować kurs Bitcoin.
  • Odpowiedz
@kryptopomocnik: nic nie wiem bliżej bo nigdy nie interesowałem się projektem dogłębnie. Kiedyś tu zapytałem ale nikt nie potrafił udzielić odpowiedzi.
Skoro korzystają z własnej odrębnej sieci i już mieszają nie wygląda to zachęcająco.
Taki ciekawy projekt, żeby przetrwać powinien według mnie opierać się w jakiś sposób na największej i najbezpieczniejszej sieci.
Nie wiem czy to technicznie możliwe, więc nie będę dalej w to wnikał.
Ja odpadam zakładam, że ta
  • Odpowiedz