Wpis z mikrobloga

Gdyby kogoś interesowało, to Fractal Designe używa w swoich chłodzeniach z rodziny Kelvin radiatorów od Alphacool.

Hello Chris,

Sorry for the late response.

Yes and no.

We don't sell them but we use NexXxoS ST30 as our S36 radiator.

You can find it here:

http://www.aquatuning.co.uk/water-cooling/radiators/radiators-active/12344/alphacool-nexxxos-st30-full-copper-360mm->radiator

Best regards,

Fractal Design Support

Założyli mi też konto na supporcie :] Nie wiem po co.

A ja narazie rozkminiam jak orurowanie pociągnąć , jak i gdzie umieścić radiator(który jeszcze nie dotarł) i czy samemu bawić się w zmianę otulin na kolorowe - tak sprawdziłem w necie jak nazywają się skóry na kablach po polsku ;) bo to było by kolejne nowe doświadczenie, czy też zlecić robotę shakmods. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#blacksailproject #pcmasterrace
Jofiel - Gdyby kogoś interesowało, to Fractal Designe używa w swoich chłodzeniach z r...

źródło: comment_EuWsPw6MwxCvwjG4lhqTkLKd5mTtLG81.jpg

Pobierz
  • 11
@Jofiel: Aaaaale masz miejsca. Ten res nie bedzie za malutki na tyle miejsca?
Co do kabli to duzo jest #!$%@? z zakladaniem otulin no i musisz "zniszczyc" oryginalne kable co moze byc problemem w momencie gdy bedziesz chcial sprzedac obecny psu.
@dob3k: Jest za mały. Błędy początkującego modera. Znaczy będzie odrobinę większy bo w jego miejsce wejdzie EK-X-RES 140 DDC 3.2 PWM Elite a z tego tylko tuba ale nadal jest za mały. :(
Pierwotny projekt zakładał wykorzystanie pompy od fractal i z racji tego musiał być mniejszy by urzymać poziom płynu powyżej pompy. Niestety albo stety ewoluował i żałuję, że nie kupiłem 250 mm, bo w rzeczy samej ta obudowa ma
@dob3k: Albo 250mm zbiornik od BitsPower. Tylko nigdzie po sklepach nie mogę go wyszukać a z Tajwanu będzie długa droga.
edit: znalazłem ek 204 mm tuba. Plus to, że będę wykorzystywał dolny blok jako top multiport doda kilka cm i powinno być ok.
@Jofiel:

Cebula jeśli chodzi o zbędne wydawanie kasy.

Robisz LC... To samo w sobie jest zbedne wydawanie kasy xD
Zwroc ten maly do EK i kup inny w calosci. Albo popros o wymiane na wiekszy. Mysle ze nie beda robic problemow. W koncu nie uzywany.