Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale jak ja już mam #!$%@? dosyć podniecania się jakąś #!$%@?ą typu bonzo. Co zablokuję tag, to nowy wymyślą. Czym się #!$%@? podniecacie? Niższym IQ? Jedźcie gdziekolwiek na wieś i znajdziecie takich ludzi bez liku. Sami jeszcze promujecie ich. Tagi blokowałem od kiedy zobaczyłem pierwszy filmik o jakimś cieciu plującym do kamery, no #!$%@? elokwencja pierwsza klasa. Co to ma być? Z kamerą wśród zwierząt, czy co? Potem doszła kobra, zezowate nieszczęście. Tak jak Kononowiczowi, tak i im krzywdę robić będziecie?

Mało wam nieogarniętych ludzi? Czarnolistuję.
#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #uszatyrolmops #uszatypigmej to mam zablokowane, mimo to dalej mi się wyświetlają gównowpisy z nim. Ktoś może mi chcieć wyjaśnić, co to za fenomen? Czy po prostu idiota idiotę wspomaga w publikacji?
  • 24
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: wszedłem na Twoja stronę (mjfoto.com.pl) generalnie jesteś taki sam cymbal jak Bonzo xD informatyka, pozycjonowanie, zdjęcia ślubne, dodaj jeszcze hakera - zmieści się w tym poziomym menu xD
  • Odpowiedz
@Asteroida: ja raka zżarłem, maść na bul dópy wypiłem, po prostu gimbaza chyba normalnych ludzi nie zna, może ja za stary na to jestem?
@absoladoo: nie szanuję, bo pracuję z takimi "wieśniakami". Oczywiście nie mam w mniemaniu wszystkich ze wsi, a określoną patologię. Intelektualną patologię.
Samą wieś w sobie szanuję, ciężko pracujących ludzi również, sam #!$%@?łem z motyką w polu.
  • Odpowiedz
@evilonep: siedzę w DE od 2 lat, ze stroną nic nie robię. Stoi sobie i pracuje jako zaplecze. Czym zasłużyłem sobie na cymbała, skoro nawet #!$%@? jestem? Pracowałem w pozycjonowaniu, w sumie nadal w tym siedzę, fotografowałem, to niby czemu nie mogę tego zamieszczać na jednej stronie?
  • Odpowiedz
@evilonep: problem z czytaniem między wierszami i z sarkazmem? To wiedz, że ja mam #!$%@?, nic nie wiem kim jest bonzo, a to czy dobrze w życiu robiłem i pracowałem w kilku kierunkach to można pytać klientów.
  • Odpowiedz