Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem dziewczynę która jest o 5 lat starsza odemnie (ma 29lat), od samego początku mówiła że ma chłopaka. Nikt tego chłopaka nie widział na oczy, żadnych zdjęć z nim, NIC. Nie wiadomo czy istnieje. Nigdy podczas naszych rozmów nie wspomniała o swoim chłopaku. Ciągnie się to już z 1,5 roku. To ona zawsze piszę pierwsza do mnie, prawie codziennie. Zawsze jakiś temat lub pytanie. Nie "wykorzystuje" mnie jeżeli chodzi o kase/podwózki, zawsze płaciła za siebie.

Za #!$%@? nie wiem o co jej chodzi.
#logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 17
OP: @zolwixx: Wątpie, bo by raczej spędziła wakacje z nim a nie z mną.
@nofink: Tak i nie... głupio to brzmi.
@sztucznykarp: w lato ciągle się spotykaliśmy, i już zasugerowała że nie może się doczekać lata/ciepłej pogody bo wtedy "byśmy mogli co weekend gdzieś wychodzic"

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

OP: @sztucznykarp: Masz racje, może i tak to wygląda. No ale za przeproszeniem "ja #!$%@?", jeżeli dziewczyna która ma prawie 30 lat i deklaruje że ma chłopaka jeździ z MNĄ na wakacje do ciepłych krajów, śpimy razem w łóżku, pisze do mnie prawie codziennie z byle jakim tematem byle żeby zagadać (tak to według mnie wygląda), w lato wychodzimy razem na miasto itd. i nigdy nie wspomniała o swoim chłopaku.
mo czy istnieje. Nigdy podczas naszych rozmów nie wspomniała o swoim chłopaku. Ciągnie się to już z 1,5 roku. To ona zawsze piszę pierwsza do mnie, prawie codziennie. Zawsze jakiś temat lub pytanie. Nie "wykorzystuje" mnie jeżeli chodzi o kase/po


@AnonimoweMirkoWyznania: czego te stulejki nie wymyślą...
SystematycznaPani: Moze mowiac ze ma chlopaka ma na mysli Ciebie? Zamiast bawic się w podchody podejmij konkretny temat i tyle. Sam umawialem sie kiedys z taka jedna 23 latka tyle ze ona z kolei mowila ze nie ma chlopaka a na fejsie rozne fotki z jakims typem. Zapewniala mnie tylko ze to przyjaciel. Spotkalismy sie po 2 tygodniach znajomosci a ta mnie non stop przytulala. Zaprosiła mnie nastepnego dnia do siebie
OP: @sztucznykarp: ale ja nie tracę czasu, bo nigdy nie angażowałem się w to. Zawsze ją traktowałem jako koleżanke, ale ona non stop #!$%@? mi wiadomości/zaprasza pomimo tego że ma chłopaka. Nie ogarniam tego.

#!$%@? sytuacja xD nie wiem wogóle co mam myśleć

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling