Wpis z mikrobloga

"#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie #!$%@? harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:

- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, #!$%@? tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!

Nieważne,
  • Odpowiedz
@Twojbratmirko: Twój komentarz to dopier cyrk. Wyjaśnij mi proszę czy są wyznaczone jakieś specjalne dni kiedy można wypić piwo do obiadu? Ewentualnie jakieś normy, które określają kiedy OP może wypić piwo do obiadu. Pytam, ponieważ bardzo mnie zaciekawiły Twoje wnioski.
  • Odpowiedz
@delo86
@Krupier Ja nie uwazam, ze alkohol na wigilii to pato. Wlasnie w takie dni, jesli ma sie ochote, to mozna sobie pofolgowac. Moze jestem skrzywiony, ale piwo ogolnie kojarzy mi sie z patolgia. Nie powiecie, ze alkoholizowanie sie w srodku tygodnia iest norma.
  • Odpowiedz
@Primusek: piwny neofito apologeto kraftu, zamiast #!$%@?ć o szczynach to może byś mu napisał, że "do rolady z kluskami w sosie to lepiej jakiś dunkelweizen (np. Paulaner ciemny chociażby), albo jakiś lepszej jakości jasny lager/pils". No ale #!$%@?, lepiej zhejtować że tyskie.
  • Odpowiedz
@unstyle: ja #!$%@?. Ja nawet nie lubie tego(tyskiego) piwa. Lubie inne, ktore tez przez takich zjebkow beda nazywane szczynami bo tylko "xxx" jest dobre.
I tak - uwazam, ze skoro sie sprzedaje w duzym nakładzie to znaczy, ze jest w #!$%@? ludzi ktorym smakuje. Jakie inne kryterium przyjmiesz?
Sa tez jakies argusy, lezajski itd ktore maja mniejsze spożycie - poniekąd przez gorsza reklamę, a pośrednio przez byc moze gorszy smak
  • Odpowiedz
@PrzyrkrytyArdrian: 99% tych bieda piw to szczyny, gdzie gazu jest więcej niż w butli LPG, a ludzie kupują dlatego, że jest tanie, sporo znałem osób które na tekst o piwie za 6-8 zł o mało zawału nie dostawali bo to przecież 4 x (popularne szczyny), jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić!
  • Odpowiedz