Wpis z mikrobloga

Fajny ten powerbank #xiaomi 10000mAh wersja 2. Brałem ciemny kolor i nie jest to typowa czerń ale podobny kolor jak Blitzwolf 10k, później mogę da zdjęcie z porównaniem. Jednak mimo to kolor ładny i podoba mi się znaczek MI wybity na obudowie a nie robiony laserem. Przyszedł naładowany do połowy i jak na razie ładuje dość szybko telefon. Zobaczymy jak będzie dalej bo teraz ładuje na full. Tylko kabel mogli by dać pod kolor powerbanku.

Kupiony na #banggood za $15.91 dokładnie 12.12.2016 a dziś odebrałem go ze skrytki co daje niezły wynik jak na okres około świąteczny.

#chinskiecuda #itemyzchin
Pobierz kruprz - Fajny ten powerbank #xiaomi 10000mAh wersja 2. Brałem ciemny kolor i nie jes...
źródło: comment_Tv4y9fMfWBrg9r4K2mgvj2XsBGEZ5t9I.jpg
  • 46
@kruprz: Do tej pierwszej chyba, ale tą drugą też pochwalić się możesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak ogólnie gabarytami ogólnie jak się różnią i chyba tyle, bo co tu w powerbanku testować, no czasy ładowania.
@Andczej: O widzisz fajnie to wygląda, ten Chuwi ma super kolor, a na ścianie też niczego sobie, uwielbiam taką zieleń #imnotgay xD
@kruprz: jakbyś miał jakiś miernik tego typu klik to mógłbyś porównać rzeczywistą pojemność. Miałem pierwszą wersję Xiaomi 10000mah, mam BlitzWolf BW-P3 10000mah i to co rzeczywiście można z nich wyciągnąć (na wyjściu 5V) różni się dosyć znacznie: Xiaomi 5860mah, BlitzWolf 6590mah. Mierzone tym samym miernikiem, z takim samym sztucznym obciążeniem więc nawet jak miernik nie jest dokładny to proporcje powinny być prawdziwe.
I wołaj jak wrzucisz porównanie jakieś ( ͡°
@Andczej: różnica może wynikać z obciążenia bo zauważyłem że pobierając z powerbnka 1A zostanie on odłączony później niż przy większym prądzie (ja testowałem z obciążeniem 2A). No i dodatkowo miernik na 100% wzorcowy to nie jest :D Ale pomiary robiłem kilkukrotnie i za każdym razem były bardzo podobne
@jaguar963: Masz nawet na naklejce w przypadku Xiaomi jaka jest nominalna pojemność, ja to zawsze przemnażam minimum razy 0,8 deklarowaną przez producenta - co i tak jest na wyrost. No i zależy od napięcia ładowania, jego trybu, nawet kabelków. W dodatku takie mierniki też nie muszą być dokładne, ale pomiar wyszedł Ci przybliżony ;)