Wpis z mikrobloga

  • 12
Fajny ten powerbank #xiaomi 10000mAh wersja 2. Brałem ciemny kolor i nie jest to typowa czerń ale podobny kolor jak Blitzwolf 10k, później mogę da zdjęcie z porównaniem. Jednak mimo to kolor ładny i podoba mi się znaczek MI wybity na obudowie a nie robiony laserem. Przyszedł naładowany do połowy i jak na razie ładuje dość szybko telefon. Zobaczymy jak będzie dalej bo teraz ładuje na full. Tylko kabel mogli by dać pod kolor powerbanku.

Kupiony na #banggood za $15.91 dokładnie 12.12.2016 a dziś odebrałem go ze skrytki co daje niezły wynik jak na okres około świąteczny.

#chinskiecuda #itemyzchin
kruprz - Fajny ten powerbank #xiaomi 10000mAh wersja 2. Brałem ciemny kolor i nie jes...

źródło: comment_Tv4y9fMfWBrg9r4K2mgvj2XsBGEZ5t9I.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vestaul: Ja na razie żadnym swoim nic nie rozbiłem bo używam dłuższych kabli niż te z zestawu i PB noszę w tylnej kieszeni a telefon w przedniej :-)
  • Odpowiedz
@kruprz: Akurat podnosiłem go, bo leżał obok telefonu i spadł z 5 cm na ekran. Mała pajęczyna się zrobiła. Szkło hartowane do wymiany, bo dotyk przez nie w tym miejscu nie działa.
#!$%@?ąc od tego. Ten kolor grafitowy mi się bardzo podoba. Najładniejszy powerbank ze wszystkich jakie widziałem :)
  • Odpowiedz
@Vestaul: Fajna jest też czerń jaka jest w tym małym Blitzwolfie 3350 mAh. Miałem taki przez chwilę (zamawiany dla osoby z rodziny) i naprawdę fajnie się prezentuje.
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: Ogólnie to:
- pierwsza wersja ma "specyficzne włączanie"- podpinasz kabel pod telefon, wciskasz przycisk ON i dopiero kabel do PB, jak port nr 1 ładuje to aby nr 2 ładował trzeba ponownie włączyć przycisk na PB,
- pierwsza wersja ma 10K, druga już na BG piszą, że 9K ale na obudowie jest 10K,
- druga wersja ma zmienione uruchamianie portów,
- trochę tonem koloru się różnią.
  • Odpowiedz
pierwsza wersja ma "specyficzne włączanie"- podpinasz kabel pod telefon, wciskasz przycisk ON i dopiero kabel do PB, jak port nr 1 ładuje to aby nr 2 ładował trzeba ponownie włączyć przycisk na PB,


@kruprz: ale bubel ( )

Właśnie zastanawiało mnie czemu teraz te powerbanki od Blitzwolf mają jakieś nietypowe pojemności napisane...
A pierwsza to przypadkiem nie było QC 2.0 ?
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: V1 i V2 mają QC 3.0 :-) ale powiem Ci, że to rozwiązanie nie jest głupie bo nie używany port nie pobiera prądu z PB i fajne jest to, że jak podepniesz telefon na noc to trzyma przez noc 100% a np. Xiaomi 10K ma tak, że rozładuje się i rano tel 100% nie ma :-)
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: Xiaomi 10K (stary, ten klasyczny) oddaje moc do zera i ładuje telefon a blitzwolf po naładowaniu podtrzymuje poziom na telefonie. Tak wynika z mojej obseracji.
  • Odpowiedz