Wpis z mikrobloga

@shenzi jedyna sluszna opcja to niebieska, no chyba że tracę dotychczasowe wspomnienia i doświadczenie ale nawet wtedy bym czerwonej nie wziął pewnie tylko olał to bo szkoda mi tych 20 lat
  • Odpowiedz
@shenzi:

Niebieska: dostajesz drugą szansę i zaczynasz od 10 roku życia.

Czerwona: do Twojego wieku zostaje dodane 20 lat, a na konto wpływa 20 mln zł.

jeśli dobrze zrozumiałem, to nie ma tutaj nic powiedziane o cofaniu się w czasie, czy też o podróży w przyszłość?
podane warunki mają jedynie za zadanie odmłodzić/postarzeć osobę
  • Odpowiedz
@shenzi: niebieska, żeby obrać inną drogę w wieku nastoletnim, żeby nie popełnić takich rażących błędów i żeby nie żałować swoich poczynań. 20 milionów nie jest mi do niczego potrzebne.
  • Odpowiedz
@shenzi: tak sobie myślę, że w sumie żadna, popełniłem sporo błędów, dalej popełniam, ale gdybym w przeszłości parę razy zachował się nieco inaczej, to pewnie w obecnej chwili nie byłbym tutaj gdzie jestem. Parę rzeczy zrobiłbym inaczej, ale pytanie jakby to wpłynęło .

+ nie ma pewności, że drugi raz nie popełniłbym tych samych błędów;P
  • Odpowiedz
mieć znowu gówno do powiedzenia, nie móc napić się piwa, pojechać samemu dalej niż do szkoły, słuchać o budowie mszaków...

Brzmi super.


@NieRozumiemIronii: przeciez dalej masz. no chyba ze we wlasnym domu, ale co to szukanie konlfiktu na sile? w robocie i tak pewnie slowo szefa najwazniejsza itp. piwo mozna bylo sie napic, wystarczylo poprosic zula czy starszego kolege. i te emocje. :D a tteraz, idziesz, placisz... nuda. ja tam
  • Odpowiedz