Wpis z mikrobloga

Potrzebuję laptopa takiego mniej więcej około 13 cali. Służyłby do wyszukiwania informacji w internecie, czasem youtube, czasem coś pogodzić, łączenia się z vps oraz pisania w Wordzie czy Excelu. Zastanawiam się nad laptopem poleasingowym. Budżet do 600zl. Postawie na nim jakiegoś linuxa. Kupował ktoś kiedyś taki laptop np na allegro? Zastanawiam się nad lenovo thinkpad x220 będzie git?

#it #laptopy #komputery #linux #pc
  • 10
@Dezynwoltura Dzięki nie widziałem tego tagu wcześniej. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A polecacie może jeszcze jakiś laptop do tych 600 tak żeby był jakiś wybór? Żeby było co porównywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rines: Ja to nawet nie przeglądałem dobrze tych ofert, nie orientuje się zbytnio, dałem tylko cynk, ale do 600zł to bym cudów od żadnego nie oczekiwał.
Może zapytaj u źródła @Pustulka

edit
Sorry, że wołam - nie zauważyłem, że pisałeś już tu xD
A polecacie może jeszcze jakiś laptop do tych 600 tak żeby był jakiś wybór?


@Rines: jak znajdziesz x220 to do 13 cali jest to najciekawszy laptop i to własnie jego powinieneś szukać.
@Rines: ja kupowalem probooka od pi-it na allegro, maja zdjecie kazdego wystawianego laptopa, nie bierzesz kota w worku, ale widze teraz ze niestety nie maja nic na sprzedaz. Nie bierz nic od pewnej firmy na allegro, ktora sprzedaje niby lezaki magazynowe a w rzeczywistosci jest to uzywany sprzet, odeslalem im 2 lapki i zrezygnowalem z ich uslug