Wpis z mikrobloga

Jest, w którejś wersji Eagla możliwość prowadzenia kilkunastu ścieżek koło siebie o zadanym odstępie? Mam do poprowadzenia np. 15 ścieżek równolegle, łamiące się pod kątem prostym, mam już obrys tego, jak to mogę szybko zrobić, by nie musieć rysować każdej ze ścieżek oddzielnie?
#eagle #elektronika #projektowanie
  • 19
@Atariauke: trochę więcej, bo jest dosyć długa i muszę patrzeć na odległości, więc jeszcze się przybliżać, zaraz oddalać, denerwujące, liczyłem, że średnio minuta na ścieżkę, ale jak będę chciał coś poprawić to znowu weź to rysuj :P
@Atariauke: jeżeli bym to robił raz to zgoda, mogę poświęcić na to nawet godzinę, ale będę prototypował i będzie kilka różnych wersji, zgięć, długości itd., więc nie wyobrażam sobie robić tego inaczej niż automatycznie ;) Dlatego wolę teraz poświęcić czas na znalezienie rozwiązania i potem poświęcać minutę, ale już na zrobienie całości
@karololo: widzisz - chyba będziesz musiał o ile nie napiszesz skryptu, tylko jaki on musi byc? Jeśli nie ma gotowego addona do Eagle, a pewnie nie ma to musi to byc cos potężnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)