Wpis z mikrobloga

Gdy zaczynałem interesować się piwem, szczyty popularności bił Koźlak z Browaru Amber. Mimo że Amber na polskim rynku działa już całkiem długo, to dopiero dziś browar ten debiutuje na moim blogu, a na mój recenzencki warsztat trafiło piwo Po Godzinach: IPL.

Czym jest IPL? Czy Browar Amber mnie zawiódł? A może zaskoczył? Tego dowiesz się z dzisiejszego tekstu :)

#piwo #craftbeer #pogodzinach #amber #pomorze #ipl #indiapalelager #lager #pijzwykopem #ocenpiwo #piwnahipsterka #piwnerecenzje
von_scheisse - Gdy zaczynałem interesować się piwem, szczyty popularności bił Koźlak ...

źródło: comment_FcCfKTnqu7zsd8LjbFjHqdgFRJUf9X3l.jpg

Pobierz
  • 5
@von_scheisse: Piłem w lecie to piwo nie raz, w swej kategorii cenowej był to konkurent Apy od GŻ, aczkolwiek smakowo Apa wypadała nieco lepiej, IPL miał jakąś łodygową goryczkę.
Jeśli miałbym ocenić najlepsze wypusty z serii "Po godzinach" to na pudle stawiałbym wedle kolejności - Sherry Milk Stout, Koźlak Pszeniczny, Red IPA.
@JanuszKek: ja już dawno nie piłem piw z Ambera - jedynie w wakacje poza recenzją Apple Wheat, które jednak wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiło ;).

@dr_gorasul: Mnie jakoś ta cała seria Po Godzinach ominęła ;). Co do IPL to bałem się, że będzie tak samo nijakie jak ŻAPA, ale ta dość silna goryczka właśnie dodała mu charakteru :).